Utwórz
Na żywo
Wydarzenie
Oferta
Praca
  Dotrzyj do osób w pobliżu
  Ustaw lokalizację i dotrzyj do klientów w swoim obszarze
  Zyskaj więcej polubień strony
  Pomóż użytkownikom znaleźć i polubić Twoją stronę
  Uzyskaj więcej kliknięć linku
  Kieruj użytkowników z Facebooka do witryny
  Promuj post
  Dotrzyj do większej liczby osób, aby uzyskać więcej reakcji, komentarzy i udostępnień.
  Utwórz kolejną ciągłą reklamęWybierz inny cel biznesowy i kontynuuj, aby nawiązać kontakt z ludźmi
  Posty
  Powiat Opolski
  Opublikowane przez: Monika Kluf27 min

  Sytuacja osób bezdomnych w okresie zimowym i bezpieczeństwo na drogach – to niektóre z tematów ostatniego spotkania Komisji Bezpieczeństwa Publicznego dla powiatu opolskiego, wspierającej działania powiatu w tym obszarze.

  Kadencja komisji trwa 3 lata. Tworzą przedstawiciele policji, straży pożarnej, samorządu, prokuratury, dwóch przedstawicieli wybranych przez Radę Powiatu oraz dwóch wyznaczonych przez starostę. Za pracę w komisji nie pobierają żadnego wynagrodzenia. Wkrótce ...zostanie wybrany nowy skład.

  - Najważniejsze tematy poruszone na ostatnim spotkaniu komisji to, jak zawsze, bezpieczeństwo na drogach, ale także sytuacja osób bezdomnych na terenie naszego powiatu, kwestie dotyczące zgłaszania samotnych osób starszych do opieki – podsumowuje Krzysztof Wysdak, członek Zarządu Powiatu Opolskiego. - Mówiliśmy również o bezpieczeństwie osób, które w swoich domach korzystają z urządzeń elektrycznych podtrzymujących funkcje życiowe, w przypadku awarii prądu. Lista takich osób jest na bieżąco aktualizowana.

  Zobacz więcej
  Obraz może zawierać: 1 osoba, siedzi
  Obraz może zawierać: 5 osób, ludzie siedzą i w budynku
  Powiat Opolski
  Opublikowane przez: Monika Kluf4 godz.

  - Ogromnie lubimy te przedświąteczne spotkania, bo po pierwsze, to dowód, że się o nas pamięta, po drugie, to dla wielu z nas to jedyna okazja do spotkania z ludźmi, z którymi przepracowaliśmy wspólnie wiele lat - mówiła jedna z uczestniczek dzisiajszego spotkania z emerytowanymi Pracownikami Starostwa.

  - Zawsze przed Świętami Bożego Narodzenia pamiętamy o naszych Emerytach i spotykamy się z nimi by złożyć życzenia, porozmawiać, powspominać - mówi starosta Henryk Lakwa. - K...ażdy z nich swoją pracą przyczyniał się przecież przez te wszystkie lata do sprawnej realizacji zadań należących do kompetencji powiatu, a tym samym do jego rozwoju.

  Do życzeń dołączyły wicestarosta Leonarda Płoszaj i sekretarz powiatu Marzena Kazin.

  A spotkanie przygotował Wydział Organizacyjny naszego Starostwa.

  Wszystkim obecnym z całego serca dziękujemy za przyjęcie zaproszenia 😀

  Zobacz więcej
  Nadchodzące wydarzenia
  Brak nadchodzących wydarzeń
  Ułatw użytkownikom znalezienie następnego wydarzenia. Utwórz je na Facebooku.Utwórz wydarzenie
  Za nami sesja absolutoryjna
  15
  4
  #naszpatronat Za nami III Polonijny Festiwal Polskiej Piosenki w Opolu🎤🎶🎵. ➡️Wzięło w nim udział 90 wykonawców z całego świata. 🔶Starosta opolski #HenrykLakwa objął patronatem honorowym to niezwykle wydarzenie. Wśród nagród🏆 które powędrowały do finalistów festiwalu była również nagroda🏆od Powiatu Opolskiego😀😀😀. Obejrzyjcie filmik
  8
  Stowarzyszenie Fair Play z Krapkowic organizuje dwa wydarzenia, które uzyskały w tym roku dotację z budżetu powiatu w ramach konkursu ofert na wsparcie realizacji zadań publicznych z obszaru kultury i sportu. Jakie to wydarzenia? Odpowiedź w FILMIKU 😀
  21
  Grupy
  groups
  Utwórz grupę, aby zbudować społeczność swojej strony
  Pomóż odbiorcom łączyć się ze sobą w grupie. Grupy to oddzielne przestrzenie do prowadzenia dyskusji, planowania wydarzeń, udostępniania zdjęć i filmów itd. Możesz prowadzić interakcję z członkami grupy osobiście lub jako swoja strona.
  Posty
  Komentarze
  Comment as Powiat Opolski

  Przekazany przez nasz powiat sprzęt ( koniecznie zobaczcie film) dla szpitala MSW w Opolu już działa. Pomaga w diagnostyce i leczeniu pacjentów na oddziale chorób wewnętrznych oraz w poradni Kardiologicznej.

  Henryk Lakwa - Starosta Opolski Leonarda Płoszaj- Wicestarosta Opolski

  -0:58
  Kliknij, aby rozwinąć
  Wygląda na to że masz problem z odtworzeniem tego filmu. Spróbuj odświeżyć przeglądarkę.
  Zamknij
  Opublikowany przez: Tygodnik Ziemi Opolskiej
  Obserwuj
  Przestań obserwować
  2454 wyświetlenia
  2454 wyświetlenia
  Tygodnik Ziemi Opolskiej

  Sprzęt wart 40 tysięcy złotych, w tym 4 pompy infuzyjne, aparaty do EKG z możliwością analizy danych oraz rejestratory: holterowski i EKG - trafiły dziś do szpitala MSWiA w Opolu
  Powiat Opolski Henryk Lakwa - Starosta Opolski Szpital Mswia Opole Leonarda Płoszaj- Wicestarosta Opolski

  Temat stomatologicznej opieki profilaktycznej dla uczniów naszych szkół średnich wbudził spore zainteresowanie mediów, nie tylko TVP. Głównie dlatego, że jesteśmy jednym z pierwszych powiatów w regionie, który już może tę opiekę zapewnić. Natomiast
  wiele samorządów w Polsce napotyka na przeszkody w realizacji wprowadzonego ustawą obowiązku zapewnienia opieki dentystycznej uczniom. Powód? Jak już pisaliśmy w jednym z wcześniejszych postów, brakuje stomatologów, którzy mają podpisany kontrakt z NFZ na leczenie dzieci i młodzieży.

  Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba, ludzie stoją i w budynku

  Pozostając w klimacie mikołajkowo - świątecznym... Otrzymaliśmy przepiękne zdjęcia od organizatorów II Biegu Mikołajkowego w Ozimk. Powiat opolski, który patronował temu wydarzeniu reprezentowała wicestarosta Leonarda Płoszaj, która dzielnie kibicowała biegaczom, a zwycięzcom wreczyła medale. To kolejna impreza wspierana przez nasz powiat. Organizatorem Biegu było @Stowarzyszenie Active Team.

  Obraz może zawierać: 3 osoby, uśmiechnięci ludzie, ludzie stoją
  Obraz może zawierać: 9 osób, uśmiechnięci ludzie, w budynku
  Obraz może zawierać: 7 osób, uśmiechnięci ludzie, ludzie stoją
  Henryk Lakwa - Starosta Opolski
  Opublikowane przez: Henryk Lakwa11 grudnia o 15:13

  Już od wielu lat nasi partnerzy z powiatu Saalfeld Rudolstadt przygotowują świąteczne paczki dla wszystkich wychowanków naszych Domów Dziecka w Chmielowicach, T...arnowie Opolskim i Turawie. Dziękuję serdecznie wszystkim mieszkańcom zaprzyjażnionego powiatu, którzy w tym roku je zrobili. Paczki już w drodze do dzieci 🚚🎄Dziękujemy ! Danke !

  Zobacz więcej

  Media o stomatologicznej opiece profilaktycznej dla uczniów prowadzonych przez nasz powiat szkół średnich. Między innymi Radio Opole czy Nowa Trybuna Opolska NTO

  Komentarze
  Comment as Powiat Opolski