WAŻNA INFORMACJA: UWAGA! zmiana numerów rachunków bankowych - aktualny wykaz***Zasady obsługi klientów od 16.05.2022 r. Zarządzenie Starosty Opolskiego w sprawie organizacji pracy Starostwa Powiatowego w Opolu***Darmowe porady prawne-zapisy tel 77-5415169 od 21.02.2022 r. porady prawne wracają do formy stacjonarnej***Koronawirus - ważne telefony***

×
×

XIV Wojewódzki Przegląd Zespołów Artystycznych DPS Prószków 2015

 

 

Przegląd miał charakter imprezy otwartej na prezentację artystyczną. Zaproszono podopiecznych DPS-ów województwa opolskiego oraz dzieci i mieszkańców gminy Prószków. Mimo konkursowego charakteru imprezy wszyscy uczestnicy zajęli I miejsce i otrzymali identyczne nagrody, które ufundowało Starostwo Powiatowe w Opolu i prywatni sponsorzy.

Wszyscy występujący byli pełni entuzjazmu i radości, z zapałem śpiewali piosenki i rwali się do tańca. Szczególne słowa uznania należą się opiekunom grup, którzy pomagali w przygotowaniu programu artystycznego i przez długi czas ćwiczyli ze swoimi podopiecznymi. Należy zaznaczyć, że wszystkie występy charakteryzowały się wysokim poziomem artystycznym, który to z roku na rok jest coraz wyższy.

Łącznie wystąpili podopieczni z 10 domów pomocy społecznej i innych tego typu placówek z całego województwa opolskiego.