WAŻNA INFORMACJA: PILNE! Zasady obsługi klientów od 23.11.2020 r. Zarządzenie Starosty Opolskiego w sprawie organizacji pracy Starostwa Powiatowego w Opolu***Nieodpłatna Pomoc Prawna w trybie zdalnym***Darmowe porady prawne-zapisy tel 775415169***Koronawirus - ważne telefony***Rzecznik Konsumentów

Klub PLUKS Pomologia z Prószkowa najlepszy w Polsce

Krajowe Zrzeszenie LZS dokonało podsumowa­nia swojego udziału w systemie sportu młodzieżowego. Nagrodzono najlepsze kluby, puchary otrzymały także wojewódzkie zrzeszenia LZS. Uroczy­stość odbyła się w siedzibie Polskiego Komitetu Olimpijskiego. W sumie nagrodzono 57 klubów w 39 sportach. W gronie najlepszych znalazł się Klub PLUKS Pomologia Prószków, który we współzawodnictwie klubów Zrzeszenia LZS w sporcie młodzieżowym w piłce nożnej w 2014 zdobył pierwsze miejsce w Polsce.