WAŻNA INFORMACJA: UWAGA! zmiana numerów rachunków bankowych - aktualny wykaz***Zasady obsługi klientów od 16.05.2022 r. Zarządzenie Starosty Opolskiego w sprawie organizacji pracy Starostwa Powiatowego w Opolu***Darmowe porady prawne-zapisy tel 77-5415169 od 21.02.2022 r. porady prawne wracają do formy stacjonarnej***Koronawirus - ważne telefony***

Akcja charytatywna z okazji dnia dawcy szpiku

Fundacja DKMS organizuje akcją charytatywną Pomóż Markowi i Innym, Dzień Dawcy Szpiku „Podaruj Życie na Święta” w Opolu – zadedykowaną p. Markowi Zielińskiemu oraz drugiemu pacejentowi, który jest Opolaninem chorującym na ostrą białaczkę szpikową i potrzebuje „na już” przeszczepienia szpiku od dawcy niespokrewnionego. Wszelkie informacje i szczegóły dotyczące włączenia się do akcji znajdują się w załącznikach poniżej.

PDFPomóż Markowi i Innym - plakat

PDFPomóż Markowi i Innym - opis akcji

PPTPrezentacja

PDFOpis prezentacji