WAŻNA INFORMACJA: PILNE! Zasady obsługi klientów od 23.11.2020 r. Zarządzenie Starosty Opolskiego w sprawie organizacji pracy Starostwa Powiatowego w Opolu***Nieodpłatna Pomoc Prawna w trybie zdalnym***Darmowe porady prawne-zapisy tel 775415169***Koronawirus - ważne telefony***Rzecznik Konsumentów

Akcja charytatywna z okazji dnia dawcy szpiku

Fundacja DKMS organizuje akcją charytatywną Pomóż Markowi i Innym, Dzień Dawcy Szpiku „Podaruj Życie na Święta” w Opolu – zadedykowaną p. Markowi Zielińskiemu oraz drugiemu pacejentowi, który jest Opolaninem chorującym na ostrą białaczkę szpikową i potrzebuje „na już” przeszczepienia szpiku od dawcy niespokrewnionego. Wszelkie informacje i szczegóły dotyczące włączenia się do akcji znajdują się w załącznikach poniżej.

PDFPomóż Markowi i Innym - plakat

PDFPomóż Markowi i Innym - opis akcji

PPTPrezentacja

PDFOpis prezentacji