WAŻNA INFORMACJA: Pilne! Od dnia 16 marca 2020 r. do odwołania Starostwo Powiatowe w Opolu będzie NIECZYNNE dla interesantów Zasady pracy Starostwa i jednostek podległych od 16.03.2020 r.***KORONAWIRUS - ZBIORCZA INFORMACJA, AKTUALIZOWANA***Koronawirus - ważne telefony***Nowy Regulamin przyznawania Patronatu Starosty Opolskiego od dn. 01.03.2020 r. - Patronaty Starosty Opolskiego***Komunikat w związku z wystąpieniem u ptactwa na terenie kraju ognisk grypy ptaków A/H5N8/***Rzecznik Konsumentów

Obwieszczenie i zawiadomienie w sprawie scalania gruntów w m. Świerkle

Informujemy, że 5 listopada 2014 r. w godzinach 8-16 i 6 listopada 2014 r. w godzinach 9-12 w świetlicy wiejskiej w Świerklach pracownicy Krakowskiego Biura Geodezji i Terenów Rolnych będą dokonywać czynności   związanych z okazaniem na gruncie uczestnikom scalania, punktów granicznych wynikajacych z opracowanego projektu scalania wsi Świerkle, Brzezie i Dobrzeń Wielki gmina DobrzeńWielki oraz Biadacz gmina Łubniany.

W dniu  5 listpada 2014 r. o godzinie 17.00 w świetlicy wiejskiej w Świerklach odbędzie się kolejne zebranie uczestników scalania gruntów. W załączeniu poniżej, treść obwieszczeń i zawiadomienia.

PDFTreść obwieszczenia i zawiadomienia w spr. okazania punktów granicznych i zebrania uczestników scalania