WAŻNA INFORMACJA: PILNE! Zasady obsługi klientów od 23.11.2020 r. Zarządzenie Starosty Opolskiego w sprawie organizacji pracy Starostwa Powiatowego w Opolu***Nieodpłatna Pomoc Prawna w trybie zdalnym***Darmowe porady prawne-zapisy tel 775415169***Koronawirus - ważne telefony***Rzecznik Konsumentów

Obwieszczenie i zawiadomienie w sprawie scalania gruntów w m. Świerkle

Informujemy, że 5 listopada 2014 r. w godzinach 8-16 i 6 listopada 2014 r. w godzinach 9-12 w świetlicy wiejskiej w Świerklach pracownicy Krakowskiego Biura Geodezji i Terenów Rolnych będą dokonywać czynności   związanych z okazaniem na gruncie uczestnikom scalania, punktów granicznych wynikajacych z opracowanego projektu scalania wsi Świerkle, Brzezie i Dobrzeń Wielki gmina DobrzeńWielki oraz Biadacz gmina Łubniany.

W dniu  5 listpada 2014 r. o godzinie 17.00 w świetlicy wiejskiej w Świerklach odbędzie się kolejne zebranie uczestników scalania gruntów. W załączeniu poniżej, treść obwieszczeń i zawiadomienia.

PDFTreść obwieszczenia i zawiadomienia w spr. okazania punktów granicznych i zebrania uczestników scalania