WAŻNA INFORMACJA: Pilne! Od dnia 16 marca 2020 r. do odwołania Starostwo Powiatowe w Opolu będzie NIECZYNNE dla interesantów Zasady pracy Starostwa i jednostek podległych od 16.03.2020 r.***KORONAWIRUS - ZBIORCZA INFORMACJA, AKTUALIZOWANA***Koronawirus - ważne telefony***Dotacje na wymianę kotłów c.o. 2020***Nowy Regulamin przyznawania Patronatu Starosty Opolskiego od dn. 01.03.2020 r. - Patronaty Starosty Opolskiego***Komunikat w związku z wystąpieniem u ptactwa na terenie kraju ognisk grypy ptaków A/H5N8/***Rzecznik Konsumentów
 

×
×

Dzień Edukacji Narodowej

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej Nauczycielom i Pracownikom Niepedagogicznym składamy serdeczne podziękowania za trud wychowania młodego pokolenia, za zaangażowanie i działania na rzecz rozwoju szkoły. Życzymy satysfakcji w pracy z dziećmi i młodzieżą, radości z odkrywania ich talentów i uzdolnień, dumy z sukcesów wychowanków oraz twórczego zapału do podejmowania nowych wyzwań.

Niech Państwa wiedza, pasja spotykają się z uznaniem i szacunkiem uczniów, niech będą dla nich inspiracją do  własnego rozwoju i  poszukiwań. Życzymy Państwu wielu osiągnięć zawodowych oraz pomyślności w życiu osobistym. Pomyślnego rozwoju Szkoły, pełnej satysfakcji  z podejmowanych przedsięwzięć, sukcesów zawodowych i edukacyjnych oraz spełnienia osobistych marzeń.


HENRYK LAKWA   STAROSTA OPOLSKI 

LEONARDA PŁOSZAJ   WICESTAROSTA OPOLSKI