WAŻNA INFORMACJA: UWAGA! zmiana numerów rachunków bankowych - aktualny wykaz***Zasady obsługi klientów od 16.05.2022 r. Zarządzenie Starosty Opolskiego w sprawie organizacji pracy Starostwa Powiatowego w Opolu***Darmowe porady prawne-zapisy tel 77-5415169 od 21.02.2022 r. porady prawne wracają do formy stacjonarnej***Koronawirus - ważne telefony***

×
×

Dzień Edukacji Narodowej

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej Nauczycielom i Pracownikom Niepedagogicznym składamy serdeczne podziękowania za trud wychowania młodego pokolenia, za zaangażowanie i działania na rzecz rozwoju szkoły. Życzymy satysfakcji w pracy z dziećmi i młodzieżą, radości z odkrywania ich talentów i uzdolnień, dumy z sukcesów wychowanków oraz twórczego zapału do podejmowania nowych wyzwań.

Niech Państwa wiedza, pasja spotykają się z uznaniem i szacunkiem uczniów, niech będą dla nich inspiracją do  własnego rozwoju i  poszukiwań. Życzymy Państwu wielu osiągnięć zawodowych oraz pomyślności w życiu osobistym. Pomyślnego rozwoju Szkoły, pełnej satysfakcji  z podejmowanych przedsięwzięć, sukcesów zawodowych i edukacyjnych oraz spełnienia osobistych marzeń.


HENRYK LAKWA   STAROSTA OPOLSKI 

LEONARDA PŁOSZAJ   WICESTAROSTA OPOLSKI