WAŻNA INFORMACJA: PILNE! Zasady obsługi klientów od 23.11.2020 r. Zarządzenie Starosty Opolskiego w sprawie organizacji pracy Starostwa Powiatowego w Opolu***Nieodpłatna Pomoc Prawna w trybie zdalnym***Darmowe porady prawne-zapisy tel 775415169***Koronawirus - ważne telefony***Rzecznik Konsumentów

Informacja dla seniorów z powiatu opolskiego

Uprzejmie informujemy, że w dniach od 28-29 października br. odbędzie się I Wojewódzki Przegląd Twórczości Amatorskiej Seniorów pn. "I NYSKA SENIORIADA". Organizatorem imprezy jest Nyski Dom Kultury. Zakończenie przeglądu odbędzie się w dniu 15 listopada br. Koncertem Finałowym w Sali Widowiskowej Nyskiego Domu Kultury w Nysie. Regulamin, druki i nIezbędne informacje znajdują się w załącznikach ponizej.

DOCRegulamin Nyska Senioriada 2014 OGL.doc

PDFRegulamin Nyska Senioriada 2014 OGL.pdf