WAŻNA INFORMACJA: UWAGA! zmiana numerów rachunków bankowych - aktualny wykaz***Zasady obsługi klientów od 16.05.2022 r. Zarządzenie Starosty Opolskiego w sprawie organizacji pracy Starostwa Powiatowego w Opolu***Darmowe porady prawne-zapisy tel 77-5415169 od 21.02.2022 r. porady prawne wracają do formy stacjonarnej***Koronawirus - ważne telefony***

Informacja dla seniorów z powiatu opolskiego

Uprzejmie informujemy, że w dniach od 28-29 października br. odbędzie się I Wojewódzki Przegląd Twórczości Amatorskiej Seniorów pn. "I NYSKA SENIORIADA". Organizatorem imprezy jest Nyski Dom Kultury. Zakończenie przeglądu odbędzie się w dniu 15 listopada br. Koncertem Finałowym w Sali Widowiskowej Nyskiego Domu Kultury w Nysie. Regulamin, druki i nIezbędne informacje znajdują się w załącznikach ponizej.

DOCRegulamin Nyska Senioriada 2014 OGL.doc

PDFRegulamin Nyska Senioriada 2014 OGL.pdf