WAŻNA INFORMACJA: UWAGA! zmiana numerów rachunków bankowych - aktualny wykaz***Zasady obsługi klientów od 16.05.2022 r. Zarządzenie Starosty Opolskiego w sprawie organizacji pracy Starostwa Powiatowego w Opolu***Darmowe porady prawne-zapisy tel 77-5415169 od 21.02.2022 r. porady prawne wracają do formy stacjonarnej***Koronawirus - ważne telefony***

10.000 złotych dla dzieciaków z tarnowskiego domu dziecka na letni wypoczynek

Wychowankowie Domu Dziecka im. Janusza Korczaka w Tarnowie Opolskim wzięli udział w konkursie organizowanym przez Fundację TAURON -  w ramach akcji Domy Pozytywnej Energii. Zwycięską pracę konkursową, która odpowiadała na pytanie: dlaczego jesteśmy domem pozytywnej energii przygotowali wychowankowie grupy pierwszej.  Był to krótki film przedstawiający dzieciaki aktywnie spędzające czas, na zabawach wokół placówki.  Spodobał się komisji konkursowej i wygraliśmy 10 000 zł, za którą dzieciaki pojadą na wakacje – powiedziała Barbara Milewska dyrektor Domu Dziecka im. Janusza Korczaka.