WAŻNA INFORMACJA: PILNE! Zasady obsługi klientów od 23.11.2020 r. Zarządzenie Starosty Opolskiego w sprawie organizacji pracy Starostwa Powiatowego w Opolu***Nieodpłatna Pomoc Prawna w trybie zdalnym***Darmowe porady prawne-zapisy tel 775415169***Koronawirus - ważne telefony***Rzecznik Konsumentów

10.000 złotych dla dzieciaków z tarnowskiego domu dziecka na letni wypoczynek

Wychowankowie Domu Dziecka im. Janusza Korczaka w Tarnowie Opolskim wzięli udział w konkursie organizowanym przez Fundację TAURON -  w ramach akcji Domy Pozytywnej Energii. Zwycięską pracę konkursową, która odpowiadała na pytanie: dlaczego jesteśmy domem pozytywnej energii przygotowali wychowankowie grupy pierwszej.  Był to krótki film przedstawiający dzieciaki aktywnie spędzające czas, na zabawach wokół placówki.  Spodobał się komisji konkursowej i wygraliśmy 10 000 zł, za którą dzieciaki pojadą na wakacje – powiedziała Barbara Milewska dyrektor Domu Dziecka im. Janusza Korczaka.