WAŻNA INFORMACJA: UWAGA! zmiana numerów rachunków bankowych - aktualny wykaz***Zasady obsługi klientów od 16.05.2022 r. Zarządzenie Starosty Opolskiego w sprawie organizacji pracy Starostwa Powiatowego w Opolu***Darmowe porady prawne-zapisy tel 77-5415169 od 21.02.2022 r. porady prawne wracają do formy stacjonarnej***Koronawirus - ważne telefony***

Konkurs fotograficzny "Jak zmienia się Opolskie dzięki Funduszom Europejskim"

Na prośbę Urzędu Marszałkowskiego Województwa Opolskiego informujemy, iż trwa II edycja konkursu fotograficznego "Jak zmienia się Opolskie dzięki Funduszom Europejskim". Konkurs jest organizowany przez Urząd Marszałkowski Województwa Opolskiego w partnerstwie z biurem Danuty Jazłowieckiej - Posłanki do Parlamentu Europejskiego.
Celem konkursu jest przedstawienie efektów wdrażania funduszy europejskich  w województwie opolskim oraz promocja funduszy europejskich poprzez popularyzację prac konkursowych wśród mieszkańców województwa opolskiego.
Prace można zgłaszać do 30 września 2014 r. Wszystkie informacje nt. Konkursu oraz Regulamin na stronie www.konkurs-foto.opolskie.pl.