WAŻNA INFORMACJA: PILNE! Zasady obsługi klientów od 23.11.2020 r. Zarządzenie Starosty Opolskiego w sprawie organizacji pracy Starostwa Powiatowego w Opolu***Nieodpłatna Pomoc Prawna w trybie zdalnym***Darmowe porady prawne-zapisy tel 775415169***Koronawirus - ważne telefony***Rzecznik Konsumentów

Konkurs fotograficzny "Jak zmienia się Opolskie dzięki Funduszom Europejskim"

Na prośbę Urzędu Marszałkowskiego Województwa Opolskiego informujemy, iż trwa II edycja konkursu fotograficznego "Jak zmienia się Opolskie dzięki Funduszom Europejskim". Konkurs jest organizowany przez Urząd Marszałkowski Województwa Opolskiego w partnerstwie z biurem Danuty Jazłowieckiej - Posłanki do Parlamentu Europejskiego.
Celem konkursu jest przedstawienie efektów wdrażania funduszy europejskich  w województwie opolskim oraz promocja funduszy europejskich poprzez popularyzację prac konkursowych wśród mieszkańców województwa opolskiego.
Prace można zgłaszać do 30 września 2014 r. Wszystkie informacje nt. Konkursu oraz Regulamin na stronie www.konkurs-foto.opolskie.pl.