WAŻNA INFORMACJA: Pilne! Od dnia 16 marca 2020 r. do odwołania Starostwo Powiatowe w Opolu będzie NIECZYNNE dla interesantów Zasady pracy Starostwa i jednostek podległych od 16.03.2020 r.***KORONAWIRUS - ZBIORCZA INFORMACJA, AKTUALIZOWANA***Koronawirus - ważne telefony***Nowy Regulamin przyznawania Patronatu Starosty Opolskiego od dn. 01.03.2020 r. - Patronaty Starosty Opolskiego***Komunikat w związku z wystąpieniem u ptactwa na terenie kraju ognisk grypy ptaków A/H5N8/***Rzecznik Konsumentów
 

×
×

Konkurs fotograficzny "Jak zmienia się Opolskie dzięki Funduszom Europejskim"

Na prośbę Urzędu Marszałkowskiego Województwa Opolskiego informujemy, iż trwa II edycja konkursu fotograficznego "Jak zmienia się Opolskie dzięki Funduszom Europejskim". Konkurs jest organizowany przez Urząd Marszałkowski Województwa Opolskiego w partnerstwie z biurem Danuty Jazłowieckiej - Posłanki do Parlamentu Europejskiego.
Celem konkursu jest przedstawienie efektów wdrażania funduszy europejskich  w województwie opolskim oraz promocja funduszy europejskich poprzez popularyzację prac konkursowych wśród mieszkańców województwa opolskiego.
Prace można zgłaszać do 30 września 2014 r. Wszystkie informacje nt. Konkursu oraz Regulamin na stronie www.konkurs-foto.opolskie.pl.