×
×

Świadectwa, nagrody, ostatni dzwonek i... wakacje!

Pierwszy tydzień zasłużonych wakacji, a my wciąż jeszcze w atmosferze pożegnania roku szkolnego przedstawiamy zdobywców nagród starosty za najlepsze wyniki w nauce w czterech zespołach szkół prowadzonych przez Powiat Opolski.  

Oto oni: Kinga Hajduk - najlepsza uczennica Zespołu Szkół w Prószkowie, Jakub Otręba - najlepszy uczeń Zespołu Szkół w Niemodlinie, Wiktoria Skorek - najlepsza uczennica Zespołu Szkół w Ozimku, Zuzanna Krypciak - najlepsza uczennica Zespołu Szkół w Tułowicach, Wiktoria Szponder - najlepsza absolwentka Publicznej Branżowej Szkoły I stopnia Zespołu Szkół w Ozimku, Zofia Gałkowska - najlepsza absolwentka Szkoły Podstawowej Zespołu Szkół w Niemodlinie, Wiktoria Vogt - najlepsza absolwentka Publicznej Branżowej Szkoły I stopnia Zespołu Szkół w Niemodlinie.

Starosta Henryk Lakwa wręczył nagrodę prymusce z Pomologii podczas uroczystego zakończenia roku szkolnego. W pozostałych szkołach nagrody starosty, w jego imieniu, wręczyli: w Zespole Szkół w Tułowicach – radny Rady Powiatu Opolskiego Jacek Sulikowski, w Zespole Szkół w Niemodlinie  -  Bartosz Wajman, członek Zarządu Powiatu Opolskiego,  w Zespół Szkół w Ozimku  -  radni: Magdalena Kotula, Katarzyna Szczemirska oraz Antoni Gryc.

- Raz jeszcze z całego serca gratuluję wyników uczniom i dziękuję ogromnie każdemu, kto swoją pracą przyczynia się do rozwoju naszych szkół, począwszy od naszych znakomitych dyrektorów, poprzez nauczycieli, po pracowników nie oświatowych – zaznacza starosta. - Życzę, żeby zmiany w systemie oświaty szły w satysfakcjonującym dla Was i dla uczniów kierunku. A tymczasem udanych wakacji!

Zdjęcia pochodzą z profili facebookowych naszych szkół. Warto tam zajrzeć po więcej informacji, bo to co się dzieje w szkołach prowadzonych przez Powiat Opolski, ich sukcesy, pomysły, atmosferę i dowody wielkiej kreatywności warto obserwować!

A jednym z przejawów takiej kreatywności były nietypowe i zabawne tzw. nagrody dodatkowe dla klas w Pomologii Prószków. Zobaczcie w fotogalerii.