WAŻNA INFORMACJA: Pilne! Od dnia 16 marca 2020 r. do odwołania Starostwo Powiatowe w Opolu będzie NIECZYNNE dla interesantów Zasady pracy Starostwa i jednostek podległych od 16.03.2020 r.***KORONAWIRUS - ZBIORCZA INFORMACJA, AKTUALIZOWANA***Koronawirus - ważne telefony***Nowy Regulamin przyznawania Patronatu Starosty Opolskiego od dn. 01.03.2020 r. - Patronaty Starosty Opolskiego***Komunikat w związku z wystąpieniem u ptactwa na terenie kraju ognisk grypy ptaków A/H5N8/***Rzecznik Konsumentów
 

×
×

Piknik z okazji dnia dziecka

 

 

W sobotę 31 maja 2014r. na terenie Domu Dziecka w Turawie zorganizowano imprezę plenerową z okazji dnia dziecka i rodzicielstwa zastępczego dla dzieci z podległych powiatowi placówek i rodzin zastępczych powiatu opolskiego. 

Dla dzieciaków przygotowano zawody sportowe, występy artystyczne, gry i zabawy zespołowe. Główną atrakcją były pokazy Ochotniczej Straży Pożarnej z Węgier.

Uczestnicy zawodów otrzymali nagrody i upominki, bowiem wszyscy byli wygrani. Na twarzach dzieci malował się uśmiech, a nawet sami dorośli dali się wciągnąć w gry i zabawy, rozbudzając w sobie dziecko.