WAŻNA INFORMACJA: Pilne! Od dnia 16 marca 2020 r. do odwołania Starostwo Powiatowe w Opolu będzie NIECZYNNE dla interesantów Zasady pracy Starostwa i jednostek podległych od 16.03.2020 r.***KORONAWIRUS - ZBIORCZA INFORMACJA, AKTUALIZOWANA***Koronawirus - ważne telefony***Dotacje na wymianę kotłów c.o. 2020***Nowy Regulamin przyznawania Patronatu Starosty Opolskiego od dn. 01.03.2020 r. - Patronaty Starosty Opolskiego***Komunikat w związku z wystąpieniem u ptactwa na terenie kraju ognisk grypy ptaków A/H5N8/***Rzecznik Konsumentów
 

×
×

Elektroniczny system naboru do szkół ponadgimnazjalnych

 

 

W dniu 15 maja 2014 roku  w sali narad Starostwa Powiatowego w Opolu odbyło się spotkanie z dyrektorami i przedstawicielami szkół gimnazjalnych na temat wprowadzonej w Powiecie Opolskim elektronicznej rekrutacji uczniów do szkół ponadgimnazjalnych. Omówione zostały szczegółowo zasady i terminy elektronicznego systemu  naboru do szkół ponadgimnazjalnych.

Zaproszonych gości przywitał Starosta Opolski Henryk Lakwa oraz Naczelnik Wydziału Oświaty Kultury i Sportu Pani Irena Szott.            

Adres internetowy pod którym mogą zarejestrować się kandydaci znajduje się na stronie: www.opolskie.edu.com.pl

Poniżej zmieszczono również Poradnik dla kandydata do szkół ponadgimnazjalnych:

PDFOpolskie 2014- Przewodnik dla kandydata samodzielnie zakładającego konto.pdf