WAŻNA INFORMACJA: PILNE! Zasady obsługi klientów od 23.11.2020 r. Zarządzenie Starosty Opolskiego w sprawie organizacji pracy Starostwa Powiatowego w Opolu***Nieodpłatna Pomoc Prawna w trybie zdalnym***Darmowe porady prawne-zapisy tel 775415169***Koronawirus - ważne telefony***Rzecznik Konsumentów

XXIX Ogólnopolski Wyścig Kolarski o Puchar Wójta Gminy Chrząstowice

W niedzielę 27 kwietnia 2014 r. w Dębiu odbył się XXIX Ogólnopolski Wyścig Kolarski o Puchar Wójta Gminy Chrząstowice.  Kolarze rywalizowali ze sobą w kategoriach: Junior Młodszy, Młodzik, Junior, Orlik i Elita. Oprócz samego wyścigu na kibiców czekały jeszcze inne atrakcje m.in.: występ Młodzieżowej Orkiestry Dętej Gminy Chrząstowice, wyścig VIP-ów, Młodzieży Szkolnej i przedszkolaków oraz występy uczniów Publicznej Szkoły Podstawowej w Dębiu. Impreza została objęta Patronatem Honorowym Starosty Opolskiego i Wojewody Opolskiego.

Wyniki wyścigu pod adresem: