×
×

Sukces III Międzyszkolnego Festiwalu Piosenki Walentynkowej - Wokalove

III Międzyszkolny Festiwal Piosenki Walentynkowej - Wokalove, zorganizowany przez Szkołę Podstawową w Krasiejowie, pod patronatem Leonardy Płoszaj, wicestarosty opolskiego, okazał się wielkim sukcesem organizatorów i niezapomnianym wydarzeniem dla wszystkich jego uczestników. Wicestarosta razem z burmistrzem Ozimka ufundowali statuetki dla laureatów.

- Organizatorzy festiwalu stworzyli niepowtarzalną atmosferę, która sprzyjała wyrażaniu artystycznych pasji i talentów. Ich zaangażowanie i determinacja zasługują naprawdę na ogromne uznanie. Podobnie jak opiekunowie, rodzice i dyrekcje szkół, które przygotowali i wsparli uczestników - zaznacza wicestarosta.

- Jury, w składzie: Damian Szymański, Lena Bryja i Adrian Białek, podjęło trudne zadanie oceny występów, biorąc pod uwagę różnorodne kryteria. Ich profesjonalizm i zaangażowanie pozwoliły wyłonić zasłużonych laureatów, których talent i pasja zasłużyły na najwyższe wyróżnienie – podkreślała w pofestiwalowym podsumowaniu Elżbieta Bieniecka, organizatorka festiwalu.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom, laureatom oraz organizatorom tego wyjątkowego wydarzenia i już teraz nie możemy się doczekać kolejnych talentów, które pojawią się na scenie podczas kolejnych edycji.

Poznajcie laureatów (wykaz pod zdjęciami,w kolejności podanej przez organizatorów):

v9.jpeg

 

 

 

Kat. I

Marlena Feliks -  I miejsce

Martyna Lauer - wyróżnienie

Emilia Mamrot - II miejsce

Antonina Pytel - III miejsce

Nikola Rojkiewicz - wyróżnienie

Kat. II

Oliwia Berger - wyróżnienie

Noemi Feliks - wyróżnienie

Paulina Korzeniec - II miejsce

Nadine Pyka - wyróżnienie

Anastazja Szalek - I miejsce

Zuzanna Hornik - III miejsce

Kat. III

Paweł Bacik - III miejsce

Anna Chmura - Grand Prix

Paulina Feliks - II miejsce

Magda Jonczyk wyróżnienie

Kinga Kotysz - wyróżnienie

Jasmin Pyka - I miejsce