WAŻNA INFORMACJA: UWAGA! zmiana numerów rachunków bankowych - aktualny wykaz***Zasady obsługi klientów od 16.05.2022 r. Zarządzenie Starosty Opolskiego w sprawie organizacji pracy Starostwa Powiatowego w Opolu***Darmowe porady prawne-zapisy tel 77-5415169 od 21.02.2022 r. porady prawne wracają do formy stacjonarnej***Koronawirus - ważne telefony***

Zaproszenie dla Pań do wykonywania regularych badań cytologicznych

Wojewódzki Ośrodek Koordynujący Populacyjny Program Profilaktyki i Wczesnego Wykrywania Raka Szyjki Macicy podjął w 2014 r. działania mające na celu podniesienie zgłaszalności kobiet do programu wczesnego wykrywania raka szyjki macicy, którego celem jest rozpropagowanie idei Programu i upowszechnienie zachowań prozdrowotnych, w tym podkreślenia roli bezpłatnych, profilaktycznych badań cytologicznych w zapobieganiu chorobom nowotworowym u kobiet.

Rak szyjki macicy jest drugim co do częstości występowania, po raku piersi, nowotworem złośliwym u kobiet na świecie.

Więcej informacji w załączniku:

DOCPopulacyjny Program Profilaktyki i Wczesnego Wykrywania Raka Szyjki Macicy.doc