WAŻNA INFORMACJA: UWAGA! zmiana numerów rachunków bankowych - aktualny wykaz***Zasady obsługi klientów od 16.05.2022 r. Zarządzenie Starosty Opolskiego w sprawie organizacji pracy Starostwa Powiatowego w Opolu***Darmowe porady prawne-zapisy tel 77-5415169 od 21.02.2022 r. porady prawne wracają do formy stacjonarnej***Koronawirus - ważne telefony***

×
×

Powiat Opolski przeciwdziała przemocy w rodzinie

 

 

W dniu 25 marca 2014 roku  w sali narad Starostwa Powiatowego w Opolu odbyło się spotkanie na temat przemocy w rodzinie. Organizatorem spotkania było Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Opolu we współpracy z Komendą Miejską Policji w Opolu. Zaproszonych gości przywitał Starosta Opolski Henryk Lakwa.

W spotkaniu  uczestniczyli przedstawiciele Komendy Miejskiej Policji w Opolu, Komisariatu Policji w Ozimku, Niemodlinie, Dobrzeniu Wielkim, pracownicy Ośrodków Pomocy Społecznej i Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w  Opolu .

Na spotkaniu zostały omówione nowe narzędzia Policji służące do szacowania ryzyka zagrożenia życia i zdrowia w związku z przemocą w rodzinie.