WAŻNA INFORMACJA: Pilne! Od dnia 16 marca 2020 r. do odwołania Starostwo Powiatowe w Opolu będzie NIECZYNNE dla interesantów Zasady pracy Starostwa i jednostek podległych od 16.03.2020 r.***KORONAWIRUS - ZBIORCZA INFORMACJA, AKTUALIZOWANA***Koronawirus - ważne telefony***Dotacje na wymianę kotłów c.o. 2020***Nowy Regulamin przyznawania Patronatu Starosty Opolskiego od dn. 01.03.2020 r. - Patronaty Starosty Opolskiego***Komunikat w związku z wystąpieniem u ptactwa na terenie kraju ognisk grypy ptaków A/H5N8/***Rzecznik Konsumentów

Apel o pomoc dla Ukrainy

APEL O POMOC DLA UKRAINY

Starosta Opolski, zaniepokojony pogarszającą się sytuacją na Ukrainie, zwraca się z prośbą do wszystkich ludzi dobrej woli o pomoc w zbiórce: żywności o długim terminie ważności np.: mąki, cukru, kaszy, ryżu, konserw, zup w proszku, słodyczy, a także środków czystości, w tym kosmetyków do mycia ciała, materiałów opatrunkowych, leków przeciwbólowych, preparatów witaminowych, artykułów szkolnych: zeszytów, kredek, długopisów. Zebrane artykuły będą przekazane wychowankom Wojewódzkiego Centrum Rehabilitacyjnego dla Dzieci z Wadami Wzroku w Wygodzie oraz podopiecznym Przedszkola w Dolinie na Ukrainie.
Dary można przynosić do Starostwa Powiatowego w Opolu, ul. 1 Maja 29 – parter w godzinach od 7.30 - 20.00 od poniedziałku do piątku.
Po godzinach pracy Urzędu:
w poniedziałek po 17.00,
we wtorek, środę, czwartek po 15.30,