×
×

Pożegnanie maturzystów z Ozimka - fotorelacja

Kolejne fotowspomnienie - z pożegnanie absolwentów technikum informatycznego / fotografii i multimediów, z udziałem wicestarosty Leonardy Płoszaj, samorządowców z Gminy Ozimek oraz przedstawicieli patronackiej firmy BA Glass Poland.

Nagrodę Starosty Opolskiego za najlepsze wyniki w nauce otrzymała Jessica Sander, a wręczyła ją wicestarosta Leonarda Płoszaj.  Nagrodę dla najlepszego technika informatyka z najwyższym wynikiem egzaminu zawodowego otrzymał Szymon Stochmiałek.  Statuetka dla najlepszego sportowca trafiła do Michała Wierzbickiego. Statuetkę za działalność artystyczną przyznano Jessice Sander. Świadectwa z wyróżnieniem otrzymali:  Jessica Sander i Szymon Stochmiałek.

"Z całego serca gratuluję Wam wszystkim ukończenia ważnego etapu edukacji. To etap, kiedy klarują się plany na przyszłość, wyobrażenia o dalszej karierze, pracy czy studiach. Miałem okazję gratulować wielu rocznikom abiturientów i chcę podkreślić jedno - zmienia się edukacja, zmieniają się warunki nauczania, pojawiają się nieoczekiwane, w tym trudne, wyzwania, ale nie zmienia się jedno - duma i radość, że mając tyle różnych możliwości wybieracie wybraliście naszą szkołę, naszą, czyli prowadzoną przez Powiat Opolski" - podkreślała wicestarosta życząc maturzystom powodzenia na egzaminach w imieniu starosty opolskiego Henryka Lakwy.