×
×

Zostawia wysoko podniesioną poprzeczkę

Po prawie ćwierć wieku pracy w Starostwie Powiatowym w Opolu, na emeryturę przeszedł Tadeusz Dziubałtowski, wieloletni naczelnik Wydziału Gospodarki Nieruchomościami i Rolnictwa.

„Przez wszystkie lata naszej współpracy, każdego dnia pokazywał Pan z jakim zaangażowaniem, odpowiedzialnością można i należy podchodzić do swojej pracy. Pańska wiedza, doświadczenie oraz wyjątkowa skrupulatność miały ogromny wpływ na pracę kierowanego przez Pana wydziału, na wzorową realizację powierzonych mu zadań, a tym samym na rozwój Powiatu Opolskiego. Będzie nam brakowało tak znakomitego urzędnika, człowieka wyjątkowej pracowitości i szczerego w opiniach współpracownika” -  podkreślali w liście skierowanym do Tadeusza Dziubałtowskiego starosta Henryk Lakwa i przewodniczący Rady Powiatu Stefan Warzecha.

Dotychczasowy naczelnik jednego z kluczowych wydziałów Starostwa odebrał podziękowania oraz wyrazy uznania za swoją pracę wieloletnią pracę podczas ostatniej sesji Rady Powiatu Opolskiego. Przekazali je Zarządu Powiatu Opolskiego, radnych i pracowników Starostwa oraz jednostek organizacyjnych Powiatu: przewodniczący Rady Powiatu Stefan Warzecha, wicestarosta Leonarda Płoszaj, członek Zarządu Powiatu Krzysztof Wysdak.

„Mamy nadzieję, że będzie Pan dobrze wspominał współpracę z nami, my zaś razem z wszystkimi pracownikami Starostwa i jednostek organizacyjnych Powiatu zapamiętamy Pana jako wspaniałego, niezwykle sumiennego fachowca i kolegę” – podkreślano.

Niech emerytura będzie czasem spokoju, w pełni zasłużonego odpoczynku, przestrzenią na realizację odkładanych wcześniej planów. Panie Tadeuszu, swoim następcom pozostawia Pan wysoko postawioną poprzeczkę. Mamy nadzieję, że korzystając z zalet emerytury od czasu do czasu zawita Pan do naszego Starostwa. Będzie Pan tu zawsze mile widzianym Gościem.

Za wszystko z serca dziękujemy!

tad1.jpegtad2.jpegtad3.jpeg