WAŻNA INFORMACJA: UWAGA! zmiana numerów rachunków bankowych - aktualny wykaz***Zasady obsługi klientów od 16.05.2022 r. Zarządzenie Starosty Opolskiego w sprawie organizacji pracy Starostwa Powiatowego w Opolu***Darmowe porady prawne-zapisy tel 77-5415169 od 21.02.2022 r. porady prawne wracają do formy stacjonarnej***Koronawirus - ważne telefony***

Nagroda Starosty Opolskiego "Magnolia Powiatu Opolskiego"

default.jpeg

Ustanowienie nagrody "Magnolia Powiatu Opolskiego" to przede wszystkim wyróżnienie osób ich działalności, twórczości, jak również zwrócenie uwagi na podmioty gospodarcze, które często pełnią niezwykłe role społeczne - dotując kluby sportowe, wspomagając potrzebujące rodziny, fundując stypendia uzdolnionym dzieciom. Nagroda ma służyć podkreśleniu wybitnych osiągnięć i efektów pracy, popularyzowaniu pozytywnych działań wynikających z osobistego zaangażowania, poświęcenia, wytrwałości, które przekraczają etatowe, zawodowe i statutowe obowiązki. Inicjatywa ma nobilitować osoby, instytucje, które wyróżniły się aktywnością społeczną, zawodową, przedsiębiorczością lub promowaniem powiatu opolskiego ale także jej celem jest konsolidacja różnorodnych środowisk powiatu opolskiego.

PDFUchwała Nr 434/19 Zarządu Powiatu Opolskiego z dnia 28 czerwca 2019 r. w sprawie zmiany treści uchwały nr 1147/17

PDFUchwała Zarządu Powiatu Opolskiego nr 1144/17 z dnia 17 lutego 2017 roku w sprawie ustanowienia Nagrody Starosty Opolskiego Magnolia Powiatu Opolskiego

PDFTryb i szczegółowe zasady przyznawania Nagrody Starosty Opolskiego "Magnolia Powiatu Opolskiego"

DOCXWniosek o przyznanie Nagrody Starosty Opolskiego "Magnolia Powiatu Opolskiego"