×
×

31 Finał WOŚP - my też graliśmy i gramy dalej!

 

Zarząd Powiatu Opolskiego też zagrał w tegorocznej Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy.  Starosta Henryk Lakwa przekazał na rzecz WOŚP wycieczkę po prószkowskim Zamku ze sobą w roli przewodnika, wicestarosta Leonarda Płoszaj przekazała upieczony specjalnie na tę okazje tort, a Krzysztof Wysdak, członek Zarządu Powiatu  – piłkę z Euro 2012.

Wycieczka po prószkowskim dla dwóch osób, obejmuje również dowóz z Opola i poczęstunek. Henryk Lakwa  zna to miejsce i jego dzieje, co więcej potrafi o nim ciekawie opowiadać. Wycieczka trafiła na aukcję online w sobotę wieczorem. Oto link do aukcji zamieszczony na profilu facebookowym starosty zamieszczamy również tutaj: 

https://allegro.pl/oferta/zwiedzanie-zamku-z-opolskim-starosta-sztab-5678-13192947823. Licytacja trwa!

Tort od wicestarosty został wylicytowany podczas finału WOŚP w Ozimku za bardzo dobrą cenę – 1000 zł! Kupił go  Pan Józef Marciniak. Sama wicestarosta też skutecznie walczyła w licytacjach o przedmioty przekazane na aukcję przez innych.  Jeszcze nie mamy informacji do kogo trafiła piłka przekazana przez Krzysztofa Wysdaka.

Przed wszystkimi sztabami WOŚP w naszym powiecie, przed wolontariuszami, darczyńcami, przed każdym, kto w jakikolwiek sposób włączył się w tegoroczny finał i zbiórkę – chylimy czoła. Bardzo jesteśmy dumni ze szkół prowadzonych przez Powiat, które aktywnie włączyły się do akcji.