WAŻNA INFORMACJA: Nieobecność Rzecznika Konsumentów w dniu 29.09.2022 r.***Uwaga! Chwilowy brak dzienników budowy za 10,00 zł i 25,00 zł. Za utrudnienia przepraszamy***Zmiana w Prawie budowlanym***UWAGA! zmiana numerów rachunków bankowych - aktualny wykaz***Zasady obsługi klientów od 16.05.2022 r. Zarządzenie Starosty Opolskiego w sprawie organizacji pracy Starostwa Powiatowego w Opolu***Darmowe porady prawne-zapisy tel 77-5415169***Koronawirus - ważne telefony***

Pierwszy dzwonek w ZS Ozimku - fotowspomnienie

Rozpoczęcie roku szkolnego w Zespole Szkół w Ozimku miało wymiar szczególny i wzruszający. Żegnano bowiem i dziękowano z lata zaangażowania w kierowanie i rozwój szkoły dotychczasowemu dyrektorowi Dariuszowi Bigasowi, który postanowił nie startować w konkursie na to stanowisko na kolejną kadencję, natomiast nadal będzie uczył w ZS w Ozimku. Jednocześnie przywitano następcę - Tomasza Ciekalskiego, dotychczasowego dyrektora szkoły. Słowa podziękowania kierowane do Dariusza Bigasa  przez władze Powiatu Opolskiego cytowaliśmy w jednym z poprzednich artykułów, w których pisaliśmy o zmianie warty w szkole w Ozimku. Natomiast podczas uroczystości rozpoczęcia roku szkolnego wicestarosta Leonarda Płoszaj wręczyła Dariuszowi Bigasowi specjalną Nagrodę Starosty Opolskiego w uznaniu jego pracy i dokonań jako dyrektora szkoły.