WAŻNA INFORMACJA: Nieobecność Rzecznika Konsumentów w dniu 29.09.2022 r.***Uwaga! Chwilowy brak dzienników budowy za 10,00 zł i 25,00 zł. Za utrudnienia przepraszamy***Zmiana w Prawie budowlanym***UWAGA! zmiana numerów rachunków bankowych - aktualny wykaz***Zasady obsługi klientów od 16.05.2022 r. Zarządzenie Starosty Opolskiego w sprawie organizacji pracy Starostwa Powiatowego w Opolu***Darmowe porady prawne-zapisy tel 77-5415169***Koronawirus - ważne telefony***

Z myślą o mieszkańcach DPS i ich rodzinach

- Parking dla odwiedzających i pracowników Domu Pomocy Społecznej w Prószkowie praktycznie gotowy, nowe nasadzenia zieleni również. W zakresie prac było też wykonanie nowego oświetlenia, naprawa ogrodzenia i wykonanie nowych elementów bramy - mówi Henryk Lakwa, starosta opolski. - Jednym słowem mamy zupełnie nową przestrzeń przed zlokalizowanym w pałacu DPS-em. Parking, którego budowa, poprzedzona wyburzeniem starych budynków gospodarczych, była koniecznością pomieści 50 samochodów. Rodziny mieszkańców będą miały gdzie zaparkować przyjeżdżając w odwiedziny, że o pracownikach nie wspomnę. Dzięki urządzeniu na nowo miejsc z zielenią, będzie tam ładniej i przyjemniej dla oka. To jedna z dwóch tegorocznych (oprócz wymiany systemu ogrzewania) inwestycji w tej placówce.