WAŻNA INFORMACJA: UWAGA! zmiana numerów rachunków bankowych - aktualny wykaz***Zasady obsługi klientów od 16.05.2022 r. Zarządzenie Starosty Opolskiego w sprawie organizacji pracy Starostwa Powiatowego w Opolu***Darmowe porady prawne-zapisy tel 77-5415169 od 21.02.2022 r. porady prawne wracają do formy stacjonarnej***Koronawirus - ważne telefony***

Urząd Gminy w Popielowie laureatem konkursu Polskiej Nagrody Jakości

Zdjęcia i materiały prasowy: Urząd Gminy w Popielowie

11.11.2013 Urząd Gminy w Popielowie podczas uroczystości zorganizowanej na Zamku Królewskim w Warszawie w Święto Niepodległości otrzymał  Polską Nagrodę Jakości w kategorii organizacje publiczne samorządowe gminne. Konkurs organizowany jest przez Krajową Izbę Gospodarczą  w Warszawie.
Pamiątkową statuetkę  Polskiej Nagrody Jakości z rąk Wiceprezesa Rady Ministrów  i Ministra Gospodarki Janusza Piechocińskiego oraz Prezesa Krajowej Izby Gospodarczej Andrzeja Arendarskiego odebrał Wójt Gminy Popielów Dionizy Duszyński. W trakcie konkursu  ocenie poddane zostały działania organizacji w dziedzinie podnoszenia jakości oraz zastosowanie nowoczesnego zarządzania zorientowanego na ciągłe podnoszenie jakości we wszystkich sferach działalności organizacji.