WAŻNA INFORMACJA: Pilne! Od dnia 16 marca 2020 r. do odwołania Starostwo Powiatowe w Opolu będzie NIECZYNNE dla interesantów Zasady pracy Starostwa i jednostek podległych od 16.03.2020 r.***KORONAWIRUS - ZBIORCZA INFORMACJA, AKTUALIZOWANA***Koronawirus - ważne telefony***Nowy Regulamin przyznawania Patronatu Starosty Opolskiego od dn. 01.03.2020 r. - Patronaty Starosty Opolskiego***Komunikat w związku z wystąpieniem u ptactwa na terenie kraju ognisk grypy ptaków A/H5N8/***Rzecznik Konsumentów

Urząd Gminy w Popielowie laureatem konkursu Polskiej Nagrody Jakości

Zdjęcia i materiały prasowy: Urząd Gminy w Popielowie

11.11.2013 Urząd Gminy w Popielowie podczas uroczystości zorganizowanej na Zamku Królewskim w Warszawie w Święto Niepodległości otrzymał  Polską Nagrodę Jakości w kategorii organizacje publiczne samorządowe gminne. Konkurs organizowany jest przez Krajową Izbę Gospodarczą  w Warszawie.
Pamiątkową statuetkę  Polskiej Nagrody Jakości z rąk Wiceprezesa Rady Ministrów  i Ministra Gospodarki Janusza Piechocińskiego oraz Prezesa Krajowej Izby Gospodarczej Andrzeja Arendarskiego odebrał Wójt Gminy Popielów Dionizy Duszyński. W trakcie konkursu  ocenie poddane zostały działania organizacji w dziedzinie podnoszenia jakości oraz zastosowanie nowoczesnego zarządzania zorientowanego na ciągłe podnoszenie jakości we wszystkich sferach działalności organizacji.