×
×

Wojewódzki Urząd Pracy informuje

Wojewódzki Urząd Pracy informuje: 27 lipca rusza nabór kandydatów do projektu "Pomysł na starcie kluczem do biznesu".  Można ubiegać się o dotację na rozpoczęcie działalności gospodarczej.
 
Chcesz otworzyć własną działalność gospodarczą? Jesteś mieszkańcem województwa opolskiego? Masz ukończone 30 lat? Jesteś osobą bezrobotną, bierną zawodowo lub pracującą za minimalne wynagrodzenie?
 
Jeśli na wszystkie pytania powyżej odpowiedziałeś TAK, mamy projekt skierowany do Ciebie!
 
W projekcie  "Pomysł na starcie kluczem do biznesu" możesz otrzymać jednorazową dotację na rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej oraz wsparcie pomostowe przez okres 12 pierwszych miesięcy prowadzenia działalności! Maksymalnie można otrzymać 49 200 zł brutto bezzwrotnej pomocy 
27 lipca to termin rozpoczęcia VI naboru kandydatów do projektu. Nie przegap swojej szansy i już teraz wejdź na stronę,  www.dotacje.wup.opole.pl, aby znaleźć wszystkie potrzebne dokumenty oraz informacje. Pamiętaj, że w związku z obowiązującym limitem miejsc w projekcie o przyjęciu dokumentów decyduje data wpływu do biura projektu. Nabór potrwa do 10 sierpnia, przy czym WUP przypomina, że może on ulec zmianie.  
nastronewup.jpeg