×
×

Ostatni dzwonek (fotogaleria)

- Naszym uczniom, nauczycielom, pedagogom, psychologom, wszystkim pracownikom naszych szkół i jednostek oświatowych, dyrektorom, rodzicom ogromnie dziękuję za miniony rok, pełen wyzwań, za rok, w którym każdy z nich zdawał egzamin z radzenia sobie w niełatwych warunkach, realizowania planów, celów oraz osiągania sukcesów w okresie, który trudno nazwać przewidywalnym - mówi starosta Henryk Lakwa.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z zakończenia roku szkolnego w czterech zespołach szkół prowadzonych przez Powiat Opolski: w Ozimku, Tułowicach, Prószkowie i Niemodlinie i przedstawiamy najlepszych uczniów szkół branżowych oraz Szkoły Podstawowej w Niemodlinie. Dzięki swoim wynikom w nauce i zachowaniu otrzymali je: Bartosz Wolak z Publicznej Branżowej Szkoły I stopnia Zespołu Szkół w Niemodlinie, Monika Kuliberda z Publicznej Branżowej Szkoły I stopnia Zespołu Szkół w Ozimku i Daria Bernacka z utworzonej rok temu w Zespole Szkół w Niemodlinie szkoły podstawowej.

W pożegnaniu roku w ZS w Tułowicach uczestniczyła Stanisława Brzozowska, naczelnik Wydziału Edukacji i Spraw Społecznych, a w ZS w Niemodlinie – wicenaczelnik Anna Mikołaszewska.
 

- Szczególne gratulacje składam wszystkim prymusom, laureatom wszelkich konkursów i autorom nowych, twórczych przedsięwzięć i projektów realizowanych w naszych szkołach - podkreśla Henryk Lakwa. - Z naszej strony, jako samorządu powiatowego, miniony rok szkolny był okresem mniejszych i większych inwestycji w poprawę infrastruktury, z których największe to nowo boisko wielofunkcyjne przy Zespole Szkół w Niemodlinie i kontynuowana w ZS w Tułowicach rewitalizacja zabytkowego parku przy pałacu, w którym mieści się szkoła. Wszystkim, którzy pożegnali rok szkolny w miniony piątek życzę udanego wypoczynku, a absolwentom, którzy pójdą obraną ścieżką, by pamiętali o swoich szkołach i nauczycielach. Mam też nadzieję, że uczniowie utworzonej przez szkoły podstawowej w ZS Niemodlinie mają miłe wrażenia po pierwszym roku szkolnym w nowej szkole.
 

Poniżej fotogaleria z zakończenia roku w naszych szkołach, więcej zdjęć znajduje się na ich stronach www i profilach FB. Pomologa Prószków zamieściła video z zakończenia. A Zespół Szkół w Ozimku specjalny teledysk, dostępny również na FB, na kanale YT i na TikToku szkoły. To znakomity materiał, który koniecznie trzeba zobaczyć!

Fot. źródło: Pomologia Prószków, Zespół Szkół Niemodlin, Zespół Szkół w Ozimku, Zespół Szkół w Tułowicach.