×
×

Sukces uczniów z ZS w Tułowicach!

Uczniowie prowadzonego przez Powiat Opolski Technikum Leśnego Bartosz Chłądzyński i Zuzanna Wilińska wykazali się ogromną wiedzą w eliminacjach rejonowych Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku leśnictwo. Eliminacje centralne wygrał Bartosz. Nagrodą był indeks na studia. 

Oboje byli znakomicie przygotowani do rywalizacji w części teoretycznej i praktycznej. Po wygranej w eliminacjach rejonowych Bartosz został reprezentantem okręgu krakowskiego na szczeblu ogólnopolskim, który zorganizowano w SGGW w Warszawie. Po bardzo trudnym finale został laureatem olimpiady i otrzymał indeks na wszystkie wyższe uczelnie w Polsce, na kierunki związane z leśnictwem. - To wielki sukces nie tylko Bartosza Chłądzyńskiego, ale także nauczyciela, który go przygotowywał - Pana Leszka Skroka. Bardzo się cieszę i ogromnie gratuluję zwycięzcy i jego mentorowi - mówi starosta Henryk Lakwa.

tulsukces4.jpegtulsukces1.jpegtulsukces3.jpegtulsukces4.jpegtulsukces5.jpegtulsukces6.jpegtulsukces7.jpegtylsukces2.jpeg

Zdjęcia: archiwum szkoły.