×
×

Nasze patronaty: koncert Eleni przyciągnął tłumy

- Występ gwiazdy i towarzyszących jej muzyków w kościele w Ozimku z okazji Dnia Matki okazał się bardzo udanym prezentem dla Mam, czego dowodem była wysoka frekwencja – mówi wicestarosta Leonarda Płoszaj, współorganizator wydarzenia. Głównym organizatorem koncertu była Parafia św. Jana Chrzciciela w Ozimku. Największego wsparcia wynikającego z objęcia patronatu nad imprezą udzielił marszałek województwa Andrzej Buła. Wśród patronów był również starosta Henryk Lakwa. 
 
Kościół pękał w szwach, a piosenki wykonywane przez Eleni i towarzyszących jej muzyków, udowodniły swoją ponadczasowość, wywołując emocje u odbiorczyń i odbiorców niezależenie od wieku. Sama gwiazda przyznała, że i dla niej był to koncert wyjątkowy. Był nawet moment, gdy wykonując jeden ze swoich popularniejszych utworów, z powodu reakcji widowni i szczególnej atmosfery, wzruszenie na chwilę odebrało jej głos.
Pomysłodawcą wydarzenia był ks. Mateusz Kozielski. Pierwszą osobą, która pomogła mu przejść drogę od pomysłu do realizacji była wicestarosta Leonarda Płoszaj, a głównym patronem, dzięki któremu koncert mógł dojść do skutku był marszałek województwa Andrzej Buła. Impreza miała charakter otwarty, była adresowana nie tylko do mieszkańców Ozimka, ale i całego województwa. - Jest mi niezwykle miło, że koncert spotkał się z tak pozytywnym odbiorem – podsumowuje Leonarda Płoszaj. „Z pewnością na długo pozostanie w naszych sercach” – czytamy na stronie parafii.
eleni1.jpegeleni2.jpegeleni3.jpegeleni4.jpegeleni5.jpegeleni6.jpegeleni7.jpeg