WAŻNA INFORMACJA: UWAGA! zmiana numerów rachunków bankowych - aktualny wykaz***Zasady obsługi klientów od 16.05.2022 r. Zarządzenie Starosty Opolskiego w sprawie organizacji pracy Starostwa Powiatowego w Opolu***Darmowe porady prawne-zapisy tel 77-5415169 od 21.02.2022 r. porady prawne wracają do formy stacjonarnej***Koronawirus - ważne telefony***

×
×

Trzymamy kciuki za ósmoklasistów!

- Trzymam kciuki za wszystkich ósmoklasistów z powiatu opolskiego, którzy rozpoczęli dziś egzaminy, które potrwają do 26 maja. W tym roku oprócz uczniów z Polski przystąpi do niego również dzieci uchodźców, które w ostatnich tygodniach zaczęły uczęszczać do szkół podstawowych w całym kraju - mówi starosta Henryk Lakwa. - Kochani ósmoklasiści, korzystając z okazji zachęcam do wybierania szkół prowadzonych przez Powiat Opolski. Nasze zespoły szkół w Tułowicach, Prószkowie, Ozimku, Niemodlinie  mają dla Was ciekawe propozycje jeśli chodzi o kierunki nauczania i innowacje - zaznacza.

Możecie sprawdzić na stronie naboru, na strona www i w mediach społecznościowych naszych szkół i w zbiorczej informacji w linku:

https://bit.ly/3PFRYKT

osmaklasa.jpeg