WAŻNA INFORMACJA: Nieobecność Rzecznika Konsumentów 28.04-17.05.2022 r.***Zasady obsługi klientów od 16.05.2022 r. Zarządzenie Starosty Opolskiego w sprawie organizacji pracy Starostwa Powiatowego w Opolu***Darmowe porady prawne-zapisy tel 77-5415169 od 21.02.2022 r. porady prawne wracają do formy stacjonarnej***Koronawirus - ważne telefony***

Spotkanie z włodarzami naszych gmin

Z inicjatywy starosty Henryka Lakwy odbyło się spotkanie wójtów i burmistrzów gmin powiatu opolskiego, podczas którego dyskutowano o inwestycjach drogowych z udziałem dyrektora Zarządu Dróg Powiatowych Jacka Dziatkiewicza oraz o inwestycyjnych drogowych. Była mowa o tegorocznych zadaniach i planach na kolejne lata. Kolejnym tematem były ważne dla samorządów kwestie formalno - organizacyjne związane z pomocą Ukrainie. Z kolei Rafał Bartek, przewodniczący TSKN przedstawił informacje na temat nauczania języka niemieckiego jako języka mniejszości od 1września w szkołach podstawowych. Więcej na ten temat, wkrótce.

wojt1.jpeg wojt2.jpeg wojt3.jpeg wojt4.jpeg wojt5.jpeg