WAŻNA INFORMACJA: PILNE! Zarządzenie Starosty Opolskiego w sprawie organizacji pracy Starostwa Powiatowego w Opolu***Patronaty Starosty Opolskiego zawieszone do odwołania z powodu przesunięcia środków w budżecie na walkę z koronawirusem***KORONAWIRUS - ZBIORCZA INFORMACJA, AKTUALIZOWANA***Koronawirus - ważne telefony***Nowy Regulamin przyznawania Patronatu Starosty Opolskiego od dn. 01.03.2020 r. - Patronaty Starosty Opolskiego***Komunikat w związku z wystąpieniem u ptactwa na terenie kraju ognisk grypy ptaków A/H5N8/***Rzecznik Konsumentów
 

×
×

20.09.2013 III Turniej Strzelecki

Turniej strzelecki pod Patronatem Starosty Opolskiego

Komenda Miejska Policji w Opolu oraz Klub Strzelecki Gun-Shoot po raz trzeci zorganizowali turniej, w którym na strzelnicy Polskiego Związku Łowieckiego w Grudzicach zmierzyli sie samorządowcy z Urzędu Marszałkowskiego, Urzędu Wojewódzkiego, starostw powiatowych oraz urzędów miejskich i gminnych. Najlepiej strzelali reprezentanci Starostwa Powiatowego w Opolu: Adam Szkulik, Adam Mataniak i Mirosław Kazin. 

Urzędnicy rywalizowali w dwóch konkurencjach: pierwsza to strzelanie z broni krótkiej, a druga strzały z karabinku sportowego. Najlepsza ósemka z obu konkurencji spotykała się w finale.
Jako drużyna najlepsi byli reprezentanci Starostwa Powiatowego w Opolu, drugie miejsce zajął Urząd Gminy w Komprachcicach, a trzecie reprezentacja Urzędu Marszałkowskiego.

Indywidualnie najcelniej strzelał Jerzy Najbar z Urzędu Gminy w Komprachcicach, drugie miejsce zajął Dariusz Pawłowski z Urzędu Miasta, a trzecie Tomasz Rega z Urzędu Gminy w Tarnowie Opolskim.

W imieniu Starosty Opolskiego nagordy wręczał Krzysztof Wysdak - członek Zarządu Powiatu Opolskiego