WAŻNA INFORMACJA: Nieobecność Rzecznika Konsumentów 28.04-17.05.2022 r.***Zasady obsługi klientów od 16.05.2022 r. Zarządzenie Starosty Opolskiego w sprawie organizacji pracy Starostwa Powiatowego w Opolu***Darmowe porady prawne-zapisy tel 77-5415169 od 21.02.2022 r. porady prawne wracają do formy stacjonarnej***Koronawirus - ważne telefony***

Rozpoczyna się inwestycja w Domecku

Rozpoczyna się jedna z kilku tegorocznych inwestycji drogowych. Chodzi o rozbudowę drogi w Domecku. Zasadnicze elementy tej inwestycji to przede wszystkim budowa kanalizacji deszczowej, budowa chodnika wraz ze zjazdami oraz wykonanie jezdni, poboczy czy oświetlenia. Całość będzie kosztować 3,1 mln zł. W tym 2,1 mln zł to dofinansowanie jakie Powiat Opolski uzyskał z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych. O tej i innych tegorocznych inwestycjach będziemy na bieżąco informować.

mdomecko1.jpeg