WAŻNA INFORMACJA: Nieobecność Rzecznika Konsumentów 28.04-17.05.2022 r.***Zasady obsługi klientów od 16.05.2022 r. Zarządzenie Starosty Opolskiego w sprawie organizacji pracy Starostwa Powiatowego w Opolu***Darmowe porady prawne-zapisy tel 77-5415169 od 21.02.2022 r. porady prawne wracają do formy stacjonarnej***Koronawirus - ważne telefony***

×
×

"Flora" dla Ukrainy z naszą pomocą

Firma Flora Sp. z o.o z Praszki przekazała samochód, który trafił już do miejscowości Dolina w powiecie kałuskim. Bus będzie służył do dowożenia ochotników i pomocy humanitarnej na front. - Powiat Opolski, dzięki zbiórce pomocy humanitarnej prowadzonej w naszym Zespole Szkół w Ozimku pomógł wypełnić bus darami, za co uczniom, nauczycielom i dyrekcji jestem ogromnie wdzięczna - mówi wicestarosta opolski Leonarda Płoszaj.
 
Środki transportu, oprócz pomocy humanitarnej, są tym, co jest w tej chwili Ukraińcom również bardzo potrzebne. Stąd decyzja prezesa Flory Leszka Korzeniowskiego o przekazaniu busa.
 
- Ponieważ powiat kałuski, w obwodzie iwanofrankiwskim, gdzie leży miasto Dolina, jest partnerem Powiatu Opolskiego, między innymi dlatego włączyliśmy się wypełnienie podarowanego przez Florę busa darami - mówi wicestarosta opolski Leonarda Płoszaj. - Z pomocą Zespołu Szkół w Ozimku, gdzie uczniowie, nauczyciele i dyrekcja od wielu dni prowadzi zbiórkę darów, bus od firmy Flora został błyskawicznie wypełniony lekami, opatrunkami, artykułami higienicznymi, ciepłymi męskimi kurtkami.
 
Kierowcy oddali kluczyki do busa Ukraińcom w weekend w miejscowości Jarosław. Samochód będzie teraz służył mieszkańcom do dowożenia ochotników i pomocy rzeczowej na front.
 
Zdjęcia: As Serwisowy - Praszkowski Przegląd Wydarzeń, Powiat Opolski, Flora sp. z o. o
ukr_wice1.jpeg ukr_flora8.jpeg ukr_flora7.jpeg ukr_flora6.jpeg ukr_flora5.jpeg ukr_flora4.jpeg ukr_flora3.jpeg ukr_flora2.jpeg ukr_flora.jpeg
ukrflo1.jpeg ukrflo2.jpeg ukrflo3.jpeg ukrflo4.jpeg ukrflo5.jpeg ukrflo6.jpeg ukrflo7.jpeg ukrflo8.jpeg