×
×

"Flora" dla Ukrainy z naszą pomocą

Firma Flora Sp. z o.o z Praszki przekazała samochód, który trafił już do miejscowości Dolina w powiecie kałuskim. Bus będzie służył do dowożenia ochotników i pomocy humanitarnej na front. - Powiat Opolski, dzięki zbiórce pomocy humanitarnej prowadzonej w naszym Zespole Szkół w Ozimku pomógł wypełnić bus darami, za co uczniom, nauczycielom i dyrekcji jestem ogromnie wdzięczna - mówi wicestarosta opolski Leonarda Płoszaj.
 
Środki transportu, oprócz pomocy humanitarnej, są tym, co jest w tej chwili Ukraińcom również bardzo potrzebne. Stąd decyzja prezesa Flory Leszka Korzeniowskiego o przekazaniu busa.
 
- Ponieważ powiat kałuski, w obwodzie iwanofrankiwskim, gdzie leży miasto Dolina, jest partnerem Powiatu Opolskiego, między innymi dlatego włączyliśmy się wypełnienie podarowanego przez Florę busa darami - mówi wicestarosta opolski Leonarda Płoszaj. - Z pomocą Zespołu Szkół w Ozimku, gdzie uczniowie, nauczyciele i dyrekcja od wielu dni prowadzi zbiórkę darów, bus od firmy Flora został błyskawicznie wypełniony lekami, opatrunkami, artykułami higienicznymi, ciepłymi męskimi kurtkami.
 
Kierowcy oddali kluczyki do busa Ukraińcom w weekend w miejscowości Jarosław. Samochód będzie teraz służył mieszkańcom do dowożenia ochotników i pomocy rzeczowej na front.
 
Zdjęcia: As Serwisowy - Praszkowski Przegląd Wydarzeń, Powiat Opolski, Flora sp. z o. o
ukr_wice1.jpegukr_flora8.jpegukr_flora7.jpegukr_flora6.jpegukr_flora5.jpegukr_flora4.jpegukr_flora3.jpegukr_flora2.jpegukr_flora.jpeg
ukrflo1.jpegukrflo2.jpegukrflo3.jpegukrflo4.jpegukrflo5.jpegukrflo6.jpegukrflo7.jpegukrflo8.jpeg