WAŻNA INFORMACJA: Nieobecność Rzecznika Konsumentów 28.04-17.05.2022 r.***Zasady obsługi klientów od 16.05.2022 r. Zarządzenie Starosty Opolskiego w sprawie organizacji pracy Starostwa Powiatowego w Opolu***Darmowe porady prawne-zapisy tel 77-5415169 od 21.02.2022 r. porady prawne wracają do formy stacjonarnej***Koronawirus - ważne telefony***

Życzenia z okazji Dnia Kobiet

Ten 8 marca zupełnie niepodobny do poprzednich niech będzie okazją do wyrażenia ogromnego podziwu i szacunku dla siły kobiet w obliczu kryzysu, w obliczu zagrożenia ich praw, w obliczu wojny i wtedy kiedy trzeba wyciągnąć pomocną dłoń. Życzę dzisiaj wszystkim kobietom, także tym z Ukrainy, które znalazły schronienie w Polsce, żeby  znów było normalnie, żeby zawsze miały poczucie bezpieczeństwa, a siłę - przede wszystkim do spełniania marzeń.

Starosta Opolski Henryk Lakwa

dzienkobiet.png