WAŻNA INFORMACJA: Nieobecność Rzecznika Konsumentów 28.04-17.05.2022 r.***Zasady obsługi klientów od 16.05.2022 r. Zarządzenie Starosty Opolskiego w sprawie organizacji pracy Starostwa Powiatowego w Opolu***Darmowe porady prawne-zapisy tel 77-5415169 od 21.02.2022 r. porady prawne wracają do formy stacjonarnej***Koronawirus - ważne telefony***

"Zakochaj się w człowieku" - akcja ZS w Niemodlinie

Dla wolontariuszy z prowadzonego przez nasz powiat Zespołu Szkół w w Niemodlinie nawet święto zakochanych jest okazją do tego by komuś pomóc. Tamtejsze Szkolne Koło Wolontariatu z okazji Walentynek zorganizowało akcję „Zakochaj się w człowieku”. Przeprowadzili zbiórkę łakoci dla podopiecznych niemodlińskiego Zakładu Opiekuńczo – Leczniczego. Słodkie upominki przekażą 14 lutego. To jedna z wielu akcji prężnego koła wolontariuszy. O wcześniejszych można przeczytać Na FB szkoły.

Na zdjęciu: jedna z takich akcji.

wolont1.jpeg