WAŻNA INFORMACJA: ***Zasady obsługi klientów od 23.11.2020 r. Zarządzenie Starosty Opolskiego w sprawie organizacji pracy Starostwa Powiatowego w Opolu***Darmowe porady prawne-zapisy tel 77-5415169***Koronawirus - ważne telefony***

Transport zbiorowy w Aglomeracji - warsztaty

Jak będzie wyglądała przyszłość transportu zbiorowego na terenie Aglomeracji Opolskiej. Między innymi tego tematu dotyczyły ostatnie warsztaty   w Mobilneo - Stowarzyszeniu Aglomeracji Opolskiej. Wziął w nich udział Krzysztof Wysdak, członek Zarządu Powiatu Opolskiego i Barbara Sicińska z Wydziału Komunikacji naszego Starostwa. Razem wójtami, burmistrzami i pracownikami merytorycznymi zajmującymi się kwestią transportu          w poszczególnych samorządach należących do Aglomeracji ustalano listę ważności działań mających na celu poprawę warunków transportu              i przemieszczania się w AO.
aglo2.jpeg aglo1.jpeg
Zdjęcia - Aglomeracja Opolska