×
×

Zapisz się na to ważne webinarium!

Zapraszamy na konferencję w formie webinarium na temat cyfrowej rewolucji w dostępie dodanych geodezyjnych i kartograficznych. Oto link:  Powiat Opolski jest liderem Projektu dzięki któremu ta zmiana była możliwa, a efekt jest taki, że mieszkańcy całego województwa załatwią sprawy związane z dostępem do wspomnianych danych bez wychodzenia z domu. Od złożenia wniosku przez pobranie danych, map, wyrysów itp. po uiszczenie opłaty. To ogromne ułatwienie nie tylko dla Mieszkańców, ale także dla inwestorów, geodetów, komorników, rzeczoznawców i wszystkich, którzy pracują na dawnych geodezyjnych i kartograficznych. Więcej dowiecie się Państwo również dzięki webinarium. 

Partnerami projektu są wszystkie powiaty, Miasto Opole oraz Województwo Opolskie. 

Wszelkie informacje jak korzystać online z utworzonego w ramach projektu Centrum Usług Wspólnych będziemy informować zarówno tu na stronie, w mediach społecznościowych Powiatu Opolskiego i w mediach tradycyjnych, jak również poprzez instruktażowe animacje. Sporo użytecznych informacji jest również na stronie https://cuw.mapy.opolskie.pl

Projekt pn. "e-usługi cyfrowych zasobów geodezyjnych i kartograficznych województwa opolskiego" jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego Województwa Opolskiego na lata 2014-2020. 

Link do konferencji znajduje się w zaproszeniu na webinarium.  

konfa1.jpeg

Link: Konferencja cyfrowa podsumowująca efektu projektu „e-usługi cyfrowych zasobów geodezyjnych o kartograficznych" (konferencja2021euslugi.pl)