×
×

Powodzenia w nowym roku szkolnym !

wrzes1.jpeg

Zanim przejdę do życzeń na nowy rok szkolny, zamieszczam tu zdjęcie drugoklasistki Wiktorii, która razem z uczniami dawnej Szkoły Podstawowej nr 2 w Niemodlinie i pierwszakami rozpoczyna nowy rok szkolny w zupełnie nowym miejscu, czyli - przypomnę - w prowadzonym przez Powiat Opolski Zespole Szkół w Niemodlinie.

Mam wrażenie, że zdjęcie Wiktorii, uchwyconej w momencie kiedy wchodzi do nowej klasy, symbolizuje nadzieje i ciekawość uczniów dawnej już SP nr 2 związane z nowym miejscem. Więcej informacji i fotorelacje z rozpoczęcia roku szkolnego w ZS w Niemodlinie, do którego dołączyło ponad 120 uczniów podstawówki - wkrótce.

Życzę im oraz wszystkim uczniom prowadzonych przez nasz powiat szkół ponadpodstawowych by nowy rok szkolny przebiegał bez zakłóceń i wyłącznie stacjonarnie, dużo zdrowia i spełnienia wszystkich planów. Mocno trzymam kciuki za nauczycieli i dyrektorów szkół oraz rodziców, życzę by Wasze oczekiwania związane z nowym rokiem szkolnym również się spełniły, a obawy okazały się niepotrzebne. Powodzenia

Henryk Lakwa

Starosta Opolski