WAŻNA INFORMACJA: Komunikat dotyczący Nagród Starosty – Magnolie Powiatu Opolskiego***Zasady obsługi klientów od 23.11.2020 r. Zarządzenie Starosty Opolskiego w sprawie organizacji pracy Starostwa Powiatowego w Opolu***Od 10.05.2021 r. darmowe porady prawne w powiecie opolskim są udzielane w punktach stacjonarnie jak i zdalnie***Darmowe porady prawne-zapisy tel 775415169***Koronawirus - ważne telefony***Rzecznik Konsumentów

×
×

Koniec robót w Niemodlinie?

Koniec robót w Niemodlinie? Już niebawem. Mowa o inwestycji, którą Powiat Opolski realizuje w prowadzonym przezeń Zespole Szkół w  Niemodlinie. - Po starym boisku praktycznie nie będzie  śladu. W październiku oddamy do użytku nowoczesny kompleks lekkoatletyczny z czego bardzo się cieszę, również ze względu na to, że od tego roku szkolnego w ramach zespołu szkół będzie działać również podstawówka - mówi starosta Henryk Lakwa.

Prace są mocno zaawansowane i według zapewnień wykonawcy obiekt powinien być oddany do użytku do końca września. Mamy tu do czynienia z całkowitą przebudową starego boiska, obok którego pojawią się elementy infrastruktury sportowej, których tu wcześniej nie było. Zatem oprócz 200-metrowej bieżni, na terenie nowego kompleksu będzie również miejsce do trenowania skoków w dal czy pchnięcia kulą, boiska do gry w tenisa, koszykówki czy siatkówki. Koszt inwestycji to prawie 2 mln 300 tysięcy złotych.

Poniżej fotogaleria z placu budowy:

boisko1.jpeg boisko2.jpeg boisko3.jpeg boisko4.jpeg boisko5.jpeg boisko6.jpeg boisko7.jpeg boisko8.jpeg boisko9.jpeg