WAŻNA INFORMACJA: PILNE! Nowy Regulamin przyznawania Patronatów Starosty Opolskiego od 01.04.2021 r.***Komunikat dotyczący Nagród Starosty – Magnolie Powiatu Opolskiego***Zasady obsługi klientów od 23.11.2020 r. Zarządzenie Starosty Opolskiego w sprawie organizacji pracy Starostwa Powiatowego w Opolu***Od 10.05.2021 r. darmowe porady prawne w powiecie opolskim są udzielane w punktach stacjonarnie jak i zdalnie***Darmowe porady prawne-zapisy tel 775415169***Koronawirus - ważne telefony***Rzecznik Konsumentów

Fundacja DOM: 30 lat pomagania, powiat w gronie wspierających

Zachęcamy do fotogalerii na FB Powiatu Opolskiego z jubileuszu Fundacji DOM dla Dzieci z Porażeniem Mózgowym w Opolu, podczas którego, o czym z przyjemnością informujemy, starosta Henryk Lakwa  i Powiat Opolski otrzymali jubileuszowe statuetki dla wspierających fundację osób, instytucji, organizacji i firm. Nowe Warsztaty Terapii Zajęciowej w Tarnowie Opolskim to efekt współpracy powiatu z fundacją. Samorząd przebudował i wyposażył parter w Domu Dziecka w Tarnowie Opolskim i właśnie Fundacji DOM powierzył prowadzenie WTZ.

Więcej zdjęć na FB

dom1.jpegdom2.jpeg