WAŻNA INFORMACJA: Komunikat dotyczący Nagród Starosty – Magnolie Powiatu Opolskiego***Zasady obsługi klientów od 23.11.2020 r. Zarządzenie Starosty Opolskiego w sprawie organizacji pracy Starostwa Powiatowego w Opolu***Od 10.05.2021 r. darmowe porady prawne w powiecie opolskim są udzielane w punktach stacjonarnie jak i zdalnie***Darmowe porady prawne-zapisy tel 775415169***Koronawirus - ważne telefony***Rzecznik Konsumentów

Ten egzamin wszyscy zdali na 6!

Miniony rok szkolny jest już wspomnieniem, wakacje rozpoczęte. Wszystkim bez wyjątku - Uczniom, Rodzicom, Nauczycielom, Pracownikom administracyjno - obsługowym, Dyrektorom szkół prowadzonych przez Powiat Opolski, gratulujemy nie tylko sukcesów, ale tego jak radziliście sobie z uczeniem, nauczaniem i codziennym funkcjonowaniem w specyficznych warunkach pandemii.

Oświata i edukacja to także nasze Poradnie Psychologiczno - Pedagogiczne, im także dziękujemy za wspieranie naszych szkół.

Pozostajemy pod wielkim wrażeniem tego jak radziliście sobie w kolejnym, niełatwym dla edukacji roku. W tym momencie przypomina się dość znany, ale jakże prawdziwy cytat: "Tyle wiemy o sobie ile nas sprawdzono".

Szczególnie w tak zaskakujących warunkach, okolicznościach z jakimi przyszło się zmierzyć. Co tu dużo mówić - sprawdziliście się na 6!

Załujemy, że nie mogliśmy osobiście uczestniczyć w pożegnaniu roku szkolnego w Waszych szkołach. W zakończeniu roku w Pomologii Prószków wziął udział Krzysztof Wysdak - Członek Zarządu Powiatu Opolskiego .

Wkrótce informacja o najlepszych uczniach naszych szkół branżowych.

Jeszcze raz gratulujemy ocen, postępów, sukcesów, życzymy udanego odpoczynku i czekamy na Was 1 września.

Henryk Lakwa - Starosta Opolski Leonarda Płoszaj- Wicestarosta Opolski Krzysztof Wysdak - Członek Zarządu Powiatu Opolskiego

szkol2.jpeg szkolrok2.jpeg szkolrok3.jpeg szkolrok4.jpeg szkol1.jpeg