×
×

Ten egzamin wszyscy zdali na 6!

Miniony rok szkolny jest już wspomnieniem, wakacje rozpoczęte. Wszystkim bez wyjątku - Uczniom, Rodzicom, Nauczycielom, Pracownikom administracyjno - obsługowym, Dyrektorom szkół prowadzonych przez Powiat Opolski, gratulujemy nie tylko sukcesów, ale tego jak radziliście sobie z uczeniem, nauczaniem i codziennym funkcjonowaniem w specyficznych warunkach pandemii.

Oświata i edukacja to także nasze Poradnie Psychologiczno - Pedagogiczne, im także dziękujemy za wspieranie naszych szkół.

Pozostajemy pod wielkim wrażeniem tego jak radziliście sobie w kolejnym, niełatwym dla edukacji roku. W tym momencie przypomina się dość znany, ale jakże prawdziwy cytat: "Tyle wiemy o sobie ile nas sprawdzono".

Szczególnie w tak zaskakujących warunkach, okolicznościach z jakimi przyszło się zmierzyć. Co tu dużo mówić - sprawdziliście się na 6!

Załujemy, że nie mogliśmy osobiście uczestniczyć w pożegnaniu roku szkolnego w Waszych szkołach. W zakończeniu roku w Pomologii Prószków wziął udział Krzysztof Wysdak - Członek Zarządu Powiatu Opolskiego .

Wkrótce informacja o najlepszych uczniach naszych szkół branżowych.

Jeszcze raz gratulujemy ocen, postępów, sukcesów, życzymy udanego odpoczynku i czekamy na Was 1 września. 

 Henryk Lakwa - Starosta Opolski Leonarda Płoszaj- Wicestarosta Opolski Krzysztof Wysdak - Członek Zarządu Powiatu Opolskiego 

szkol2.jpegszkolrok2.jpegszkolrok3.jpegszkolrok4.jpegszkol1.jpeg