Bezpłatne szkolenie z zakresu nieodpłatnej pomoc prawnej, poradnictwa obywatelskiego i mediacji

Stowarzyszenie Sursum Corda, jako realizator zadania publicznego powierzonego przez Powiat Opolski organizuje bezpłatne szkolenie online: NIEODPŁATNA POMOC PRAWNA, PORADNICTWO OBYWATELSKIE I MEDIACJE - ZASADY, ZAKRES, DOSTĘPNOŚĆ, KORZYSTANIE.

Działające codziennie punkty pomocy gwarantują bezpłatny dostęp do specjalistów (prawników, doradców i mediatorów) wszystkim osobom, których nie stać na płatną pomoc prawną.

Bezpłatne szkolenie adresowane jest do KAŻDEGO, kto chciałby dowiedzieć się o systemie nieodpłatnych świadczeń.

Temat szkolenia:
Termin i godzina: 28 maja 2021 r., godz. 12.30 - 13.15
Rejestracja: https://app.evenea.pl/event/powiatopolski/ do 27.05.2021r.
Forma szkolenia: online (po rejestracji uczestnicy otrzymają mailem link do spotkania)
W przypadku pytań zapraszam do kontaktu pod nr tel.: 883 143 936, e-mail: szkolenia@sc.org.pl