WAŻNA INFORMACJA: PILNE! Nowy Regulamin przyznawania Patronatów Starosty Opolskiego od 01.04.2021 r.***Komunikat dotyczący Nagród Starosty – Magnolie Powiatu Opolskiego***Zasady obsługi klientów od 23.11.2020 r. Zarządzenie Starosty Opolskiego w sprawie organizacji pracy Starostwa Powiatowego w Opolu***Od 10.05.2021 r. darmowe porady prawne w powiecie opolskim są udzielane w punktach stacjonarnie jak i zdalnie***Darmowe porady prawne-zapisy tel 775415169***Koronawirus - ważne telefony***Rzecznik Konsumentów

Pula na wymianę pieców rozdysponowana!

Pula środków na dofinansowania do wymiany pieców została wyczerpana, dlatego prosimy by nie składać już wniosków. - Mimo trudniejszej z powodu pandemii sytuacji samorządów, mam tu na myśli spadek wpływów z podatków do samorządowych budżetów, udało nam się utrzymać pulę na dofinansowania do wymiany pieców na takim samym poziomie co rok temu, czyli - 120 tys. zł.
Jeśli uda się wyasygnować dodatkowe fundusze na ten cel jeszcze w tym roku informacja taka zostanie podana do publicznej wiadomości - informuje starosta Henryk Lakwa.
waznepiece.jpeg