×
×

Rekrutacja 2021/2022: Dziś ZS Ozimek

Szkoły prowadzone przez Powiat Opolski zapraszają do zapoznania się z ofertą adresowaną do absolwentów szkół podstawowych. Informacje o nowych kierunkach możecie znaleźć na stronach internetowych i na profilach naszych szkół w mediach społecznościowych. Dziś oferta Zespołu  Szkół w Ozimku. Oprócz tego zobaczcie ich interaktywną ulotkę na stronie szkoły oraz pomysłowe filmiki, które pozwalają ją bliżej poznać.
Znajdziecie ją tutaj: https://www.zsozimek.pl/rekrutacja-2021-2022/.
 
ZS Ozimek tak pisze o swojej ofercie:
 
"W nowym roku szkolnym 2021/2022 planujemy otwarcie klas liceum ogólnokształcącego , technikum i szkoły branżowej- I stopnia. W klasach liceum ogólnokształcącego oferujemy klasę 1A – humanistyczną dla uczniów, zainteresowanych dziennikarstwem, literaturą, sztuką, klasę 1B – językowo-turystyczną skierowaną dla uczniów zainteresowanych językami obcymi, geografią, rekreacją i turystyką. Klasa 1C- psychologiczno-pedagogiczna powinna zainteresować osoby wiążące swoją przyszłość z pracą psychologa, pedagoga lub terapeuty. Oferta naszego technikum dotyczy zawodu technik informatyk, który jest prestiżowym, dobrze płatnym i mającym duże możliwości rozwoju zawodem. Nasze propozycje to: 1Ti – technik informatyk, 1Te- technik informatyk z elementami E-sportu. Warto dodać, że nasze technikum uzyskało w roku 2019 status ZŁOTEJ SZKOŁY rankingu Perspektywy uzyskując 4 miejsce w województwie opolskim i 58 w kraju na 500 szkół biorących udział w plebiscycie.Technik fotografii i multimediów to kolejny kierunek w naszym zespole uruchomiony przed trzema laty. W klasie 1Tf- technik fotografii i multimediów kształcimy przyszłych pracowników reklamy, fotografów, grafików. Absolwent tego kierunku bez problemu znajdzie pracę w swoim zawodzie lub podejmie własną działalność. Nasze technikum posiada doskonale wyposażone pracownie i zatrudniamy doskonałych fachowców-nauczycieli zawodu.
ozimekszkola.jpeg

Szkoła Branżowa I-stopnia to oferta skierowana do uczniów pragnących uzyskać ciekawy i dający satysfakcję zawód. Klasa 1 BR- klasa wielozawodowa to klasa, w której kształcimy uczniów w różnych zawodach ( np. mechanik pojazdów samochodowych, monter elektronik, ślusarz, monter robót wykończeniowych w budownictwie itp.) Lista zawodów dostępna jest na naszej stronie www.zsozimek.pl. Jednym z warunków przyjęcia do w/w klasy jest znalezienie pracodawcy, który kształci w danym zawodzie. Przedstawiliśmy w dużym skrócie ofertę naszego zespołu na nowy rok szkolny. Rekrutacja do zespołu odbywa się w systemie elektronicznym, który zostanie uruchomiony od 17 maja 2021. Szczegóły na naszej stronie.