×
×

Nasz punkt masowych szczepień gotowy. Czekamy na zgodę.

Trzy przestronne sale w budynku Politechniki Opolskiej przy ul. Prószkowskiej udostępnione przez uczelnię na punkt szczepień masowych dla mieszkańców powiatu opolskiego, są już przygotowane.  -  Od poniedziałku punkt mógłby już zacząć działać. Czekamy tylko na zielone światło od NFZ i wojewody oraz dostawę szczepionek - informuje starosta Henryk Lakwa. - Jak tylko to zielone światło dostaniemy, przekażemy naszym mieszkańcom wszystkie niezbędne informacje związane zapisami do punktu szczepień masowych na Politechnice. 

W organizowanym wspólnie przez powiaty: opolski, krapkowicki, szpital w Krapkowicach i Politechnikę Opolską punkcie szczepień masowych w budynku nr 1 przy ul. Prószkowskiej, tuż przy wjeździe na teren drugiego kampusu przy ul. Prószkowskiej, wyznaczono trzy sale, w których będą znajdować się co najmniej cztery stanowiska do szczepień. Dwie znajdują się na drugim piętrze, a trzecia na parterze – w każdej z nich będą znajdować się biurka do pracy lekarza i pozostałego zespołu oraz zapewniające komfort pacjenta stanowiska do samego szczepienia.

szczepienia-na_PO_2021-04-14-7098.jpegszczepienia-na_PO_2021-04-14-7093.jpegszczepienia-na_PO_2021-04-14-7097.jpegszczepienia-na_PO_2021-04-14-7102 (1).jpeg

Fot. Politechnika Opolska