WAŻNA INFORMACJA: Nieobecność Rzecznika Konsumentów w dniu 29.09.2022 r.***Uwaga! Chwilowy brak dzienników budowy za 10,00 zł i 25,00 zł. Za utrudnienia przepraszamy***Zmiana w Prawie budowlanym***UWAGA! zmiana numerów rachunków bankowych - aktualny wykaz***Zasady obsługi klientów od 16.05.2022 r. Zarządzenie Starosty Opolskiego w sprawie organizacji pracy Starostwa Powiatowego w Opolu***Darmowe porady prawne-zapisy tel 77-5415169***Koronawirus - ważne telefony***

Patronaty Starosty: Festiwal Filmów Naukowych

Zachęcamy do odwiedzania strony wydarzenia online, nad którym patronat honorowy objął starosta Henryk Lakwa. Jest ono związane z realizacją projektu pn.” Edukacja naukowa na rzecz przyszłości Ziemi”.

W ramach Festiwalu, jako wydarzenia on-line są  wyświetlane filmy, rekomendowane przez pracowników naukowych min. Polskiej Akademii Nauk oraz wywiady upowszechniające wiedzę i naukę – wyjaśniają ideę wydarzenia jego organizatorzy.

Festiwal jest głosem naukowców przekonanych, że o współczesnej nauce należy jeszcze szerzej rozmawiać ze społeczeństwem, udostępniać wiedzę i najnowsze odkrycia.

Więcej informacji na stronie: Festiwal Filmów Naukowych (my-studies.com)

festiwal.png