WAŻNA INFORMACJA: Nieobecność Rzecznika Konsumentów w dniu 29.09.2022 r.***Uwaga! Chwilowy brak dzienników budowy za 10,00 zł i 25,00 zł. Za utrudnienia przepraszamy***Zmiana w Prawie budowlanym***UWAGA! zmiana numerów rachunków bankowych - aktualny wykaz***Zasady obsługi klientów od 16.05.2022 r. Zarządzenie Starosty Opolskiego w sprawie organizacji pracy Starostwa Powiatowego w Opolu***Darmowe porady prawne-zapisy tel 77-5415169***Koronawirus - ważne telefony***

Najlepsze życzenia z okazji Dnia Kobiet

Szanowne Panie! Mieszkanki powiatu opolskiego!

Z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet, w imieniu Zarządu Powiatu Opolskiego i własnym, życzę Wszystkim Paniom w tych niełatwych czasach przede wszystkim zdrowia, spokoju i poczucia bezpieczeństwa, jak najmniej powodów do niepokoju i jak najwięcej okazji do radości. Niech los nie szczędzi Wam miłych niespodzianek. Życzę spełnienia wszystkich Waszych planów, marzeń i sukcesów w tym co dla Was ważne, ale także zasłużonego wytchnienia, zdrowia, szczęścia i harmonii w gronie kochających i wspierających Was osób.

Starosta Opolski Henryk Lakwa

8marca.jpeg