WAŻNA INFORMACJA: UWAGA! zmiana numerów rachunków bankowych - aktualny wykaz***Zasady obsługi klientów od 16.05.2022 r. Zarządzenie Starosty Opolskiego w sprawie organizacji pracy Starostwa Powiatowego w Opolu***Darmowe porady prawne-zapisy tel 77-5415169 od 21.02.2022 r. porady prawne wracają do formy stacjonarnej***Koronawirus - ważne telefony***

Pod patronatem Starosty: to już 20. festiwal piosenek o miłości w Tułowicach

plakattulowice.png

To już dwie dekady jak Tułowicki Ośrodek Kultury organizuje "w okolicach" Święta Zakochanych - Festiwal "Piosenki z Serduszkiem". Niemal od samego początku imprezę, która zajmuje ważne miejsce na mapie wydarzeń kulturalnych w powiecie opolskim, honorowym patronatem obejmuje starosta Henryk Lakwa. Podobnie jest również w tym roku. Jubileuszowa edycja festiwalu w związku z pandemią zostanie zorganizowana online. Ta formuła nie zastąpi bezpośredniego kontaktu z publicznością, ale pozwoliła na zwiększenie liczby uczestników.

Festiwal będzie transmitowany na profilach Tułowickiego Ośrodka Kultury - Youtube i FB.

Więcej informacji na temat festiwalu znajdziecie tutaj: http://tok.tulowice.pl/66/festiwal-piosenki-z-serduszkiem.html