WAŻNA INFORMACJA: UWAGA! zmiana numerów rachunków bankowych - aktualny wykaz***Zasady obsługi klientów od 16.05.2022 r. Zarządzenie Starosty Opolskiego w sprawie organizacji pracy Starostwa Powiatowego w Opolu***Darmowe porady prawne-zapisy tel 77-5415169 od 21.02.2022 r. porady prawne wracają do formy stacjonarnej***Koronawirus - ważne telefony***

×
×

W tej bazie warto się znaleźć !

baza1.png

Baza to nowoczesna platforma wzajemnych kontaktów mieszkańców regionu z organizacjami oraz samych organizacji z samorządem województwa. Dlaczego warto w niej być? Bo organizacje pozarządowe rejestrując się w tej bazie zyskują szybki i wygodny dostęp do wszystkich informacji o formach współpracy i wsparcia, oferowanych przez Urząd Marszałkowski Województwa Opolskiego. Oprócz tego mieszkańcy mają dostęp do pełnej wiedzy o tym, jakie organizacje pozarządowe działają w całym regionie, w ich powiecie czy w gminie, a także w interesujących ich dziedzinach.

Po zarejestrowaniu się w bazie organizacje otrzymują aktualizowane informacje dotyczące m.in. naborów do otwartych konkursów ofert, Europejskiego Budżetu Obywatelskiego, webinariów, szkoleń i innych form wsparcia organizacji pozarządowych przez samorząd. Rzecz jasna, również Mieszkańcy zyskują dzięki bazie przejrzysty katalog organizacji, z ułatwieniami dotyczącymi wyszukiwania i podziałem na kategorie: ze względu na aktywność w poszczególnych powiatach czy też (tematycznie) obszary działania. Każda organizacja może się w dowolnym momencie zarejestrować w bazie. Oto link:

https://bazango.opolskie.pl/