WAŻNA INFORMACJA: UWAGA! zmiana numerów rachunków bankowych - aktualny wykaz***Zasady obsługi klientów od 16.05.2022 r. Zarządzenie Starosty Opolskiego w sprawie organizacji pracy Starostwa Powiatowego w Opolu***Darmowe porady prawne-zapisy tel 77-5415169 od 21.02.2022 r. porady prawne wracają do formy stacjonarnej***Koronawirus - ważne telefony***

Najlepsze życzenia dla wszystkich Babć z naszego powiatu!

Wszystkim Babciom z naszego powiatu przekazuję tą drogą najserdeczniejsze życzenia z okazji Waszego Święta. Nasze najwcześniejsze wspomnienia z dzieciństwa są z Wami i oczywiście z Dziadkami, którzy obchodzą swoje święto jutro. Jesteście niezbędne w życiu każdego dziecka, niezwykle ważne, a czasem odgrywacie wręcz kluczową rolę. Obraz dzisiejszych Babć wygląda może trochę inaczej niż wiele lat temu, dłużej jesteście aktywne zawodowo, działacie społecznie, ale bez względu na to czy macie mniej czy więcej czasu dla siebie, z tym samym zaangażowaniem poświęcacie go swoim wnuczętom, ich małym i dużym problemom, ważnym pytaniom czy zwierzeniom. Wasza uważna obecność dzieciństwie ma wpływ na ich przyszłość czy życiowe wybory. To, że Babcie są również od rozpieszczania pozostaje niezmienne. Tak było od pokoleń, tak jest i niech tak będzie. Raz jeszcze życzę Wam wszystkiego co najlepsze.

Henryk Lakwa, Starosta Opolski

babcia.png